Sosyal Medya ve Foça Otel Yönetimi Yazılımı 2018

0
599
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Sosyal Medya ve Foça Otel Yönetimi Yazılımı

Foça Otel Yazılım tavsiyelerini değerlendiren bir şirket olan Software Advice, yakın zamanda yöneticilerin en yaygın ağrı noktalarını ortaya çıkarmak ve yeni Foça Otel Yönetimi Yazılımını satın alma nedenlerini ortaya çıkarmak için  bu etkileşimlerin 385’ini içeren bir seçim yapmıştır.

Foça Otel Analiz, bağımsız ve butik Foça otellerin çoğalmasının, daha fazla özellikli daha yüksek performans sistemlerini değerlendirmek veya ilk kez Foça otel yönetim yazılımı (HMS) pazarına bakmak için bir Foça otel yönetim yazılımı alıcı dalgasına ilham verdiğini göstermektedir. Rezervasyonlar için rezervasyonlar arasındaki rekabet büyüyor, bu nedenle Foça otel, başarılı olmak ve hedef müşterilere ulaşmak için gerçek zamanlı rezervasyon, çevrimiçi rezervasyonlar ve konuk yönetimi özellikleri gibi özel araçlar arıyor.

Mevcut Foça Otel Yönetimi Yazılımını (HMS) Değiştirme

HMS alıcı görünümü

Sosyal Medyada Büyüme Müşteriler, daha modern İnternet dostu sistemlerde talebi artırıyor. Foça otellerinde müşteri desteğini en iyi müşteri kaygıları arasında görüyoruz. Bu, müşterinin sosyal medya aracılığıyla gerçek zamanlı olarak hareket ettiği gerçeğiyle doğrudan ilgilidir.

Araştırmalar, ilk kez alıcıların daha verimli olmasını istediklerini gösteriyor. Çoğu otomatik bir süreç gerektirir.

“Sonuçlar, çoğu alıcının mevcut Foça otel yönetim sisteminden memnun olmadıklarını gösteriyor çünkü bunlar eski, yavaş, verimsiz veya kolayca kullanılmıyor.”

HMS alıcı görünümü

Yeni Bir Çözüm

Araştırma, Foça otellerinin çok kısa bir sürede yeni bir Foça Otel Yönetimi Yazılımı (HMS) sistemi uygulamaya hazır olduğunu gösteriyor.

“Çevrimiçi rezervasyon özellikleri artık büyük bir kitleye ulaşmada çok önemli ve Foça otel HMS için aranan işlevlerin yaklaşık dörtte biri.”

HMS alıcı görünümü

Yeni HMS sistemleri ile, Foça Oteller şimdi artan müşteri taleplerinin bir parçası olmaya hazırlanıyor. Bu, gerçek zamanlı rezervasyon yapabilen bazı denklemleri çözecektir.

Denklemin bir başka kısmı, müşteri desteğinin daha iyi ele alınmasıdır.

HMS’nin Sosyal Medya Ekosistemi ile doğrudan bağlantılı olması gerekecektir.

Müşteri Foça Otel Sosyal Medya Profillerinizi nasıl tanımlar?
Foça Oteliniz Sosyal Medya İzleyici ile nasıl etkileşime giriyor?
Foça Otel İzleyicilerinizi Sadık Taraftarlara nasıl dönüştürebilirsiniz?
Sosyal Medya, Foça oteliniz için daha fazla Gerçek Zamanlı YG’yi nasıl destekliyor?

Foça Otelleri İçin Sosyal Medya Koçluğu

Foça Otel, Sosyal Medya’nın temellerini yöneticilere ve çalışanlara götürürken, sürdürülebilir bir Sosyal Medya Stratejisinin tanıtımı da gelişmektedir.

Foça otel yöneticilerini bu yeni stratejilerin arkasına almak bilinçli bir yaklaşım gerektirir.

Sosyal Medya’nın Foça otelinize nasıl yeni değer önerileri katacağını keşfedin.

Kaynak :  https://www.focaotelfirsatlari.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here