Mobil Uygulamalar ve Foça Otel Gelirlerinin Arttırılmasında Kullanım Alanları 2018

0
358
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Mobil Uygulamalar ve Foça Otel Gelirlerinin Arttırılmasında Kullanım Alanları

Cep telefonları ve cihazların kullanımı görülmemiş bir oranda büyümeye devam ediyor. Dünyanın her yerinden insanlar, teknolojiyi iş ve eğlence amaçlı en iyi şekilde kullanıyor. Mobil cihazlarda kesinlikle hareket eden bir endüstri, hayal gücü, planlama, internete göz atma, rezervasyon ve gerçek seyahat aşamaları tarafından ağırlanır. Aslında, bir TripAdvisor araştırması, uluslararası yolcuların yüzde 85’inin iPad’lerini, tabletlerini veya akıllı telefonlarını yanında bulundukları sırada bulduğunu ve modern Foça otel misafirleriyle iletişim kurmanın önemini gösterdiğini ortaya koydu.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Bugün, insanlar cep telefonları için daha fazla tercih gösteriyorlar – ve bu, Foça otel koşullarının self servis check-in ve anahtarsız odalar gibi daha gelişmiş seçeneklere ücretsiz Wi-Fi’nin ötesine geçmesi gerektiği anlamına geliyor. Tüm büyük Foça oteller artık mobil stratejiye odaklanıyor ve bunun bir yönü tamamen özelleştirilmiş markalı bir uygulamadır, böylece her boyuttaki özellikler üretken olabilir. Uygulamalar açıkça yeni değil, ileri teknoloji donanım ve yazılımları daha işlevsel hale getiriyor, bu da hem misafirler hem de çalışanlar için avantajlar sunuyor.

İşte kendi uygulamanıza sahip olmanın avantajlarından bazıları. Kendi kendine hizmet ve daha hızlı iletişim. Pek çok insan, kendilerini rahatça kontrol edebilecekleri bir ön bölmeyi atlamak için artık self servis ve daha genç nesiller kullanmayı tercih edebilmektedir. Kalabalığa ulaşmak için kuyrukta uzun bir bekleyişten kaçınmak ve Foça otellerinde resepsiyonistleri başka bir iş yapmak için serbest bırakmak anlamına gelir. Foça otellerinde konuklar, gelmeden önce oda servisi ve park izni gibi şeyler için sipariş verebilir, böylece beklemek zorunda kalmazlar. Gitmek isteğidir.Tek markalaşma, ağır rekabetin ortasında göze çarpmaktadır, dışarı çıkmak zor olabilir, ancak birisi telefonunda uygulamanıza sahipse, onların logosuna bakarken oturum açma ve markanızı göreceklerdir. Bu, bir gece için bir odaya ihtiyaç duyduklarında mülkünüzü seçme şansınızı artırabilir.

Upsells and add-ons Uygulamaları, misafirleri ile kaldıkları süre boyunca ve konaklamaları sırasında doğrudan bir iletişim kanalına sahip oldukları anlamına gelir. Bu sayede, restorant yemekler, spa terapileri ve diğer ödemeler gibi ekstralar önerebilir ve yemekler için mükemmel bir fırsat sunar. Hatta herhangi bir sadakat planı geliştirme şansı da vardır, çünkü insanlar puan birikimlerini gözlemlemek ve daha iyi bir oda ya da bar teklifinin cazibesi ile kullanmak zorunda kalabilirler.

Veri toplanması. Gelecekteki pazarlama çalışmalarını iyileştirmek için, Foça otellerinde konukların davranışları hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi toplamak ve Foça otel sahiplerinin bunu yapmasına izin vermek önemlidir. Yine de, müdahaleci ya da zorlayıcı olmamak önemlidir – sadece insanların ne yaptığını öğrenin ve ardından pazarlama kampanyalarınızı uyarlamak için kullanın. Daha etkin personel alımı, ön büro personelin kendi kendine hizmet sunmasıyla serbest bırakılırsa, ihtiyaç duydukları yerde daha fazla konuşlandırılabilir ve bu da kaynak keşfini en üst düzeye çıkarır. Eğer kalıplar personelin en yoğun kullanım sürelerini ve daha sonra olukları öneriyorsa, daha az insanı daha sessiz bir zamanda ve daha yoğun dönemlerde programlamaya hazırlayabilir.

Foça otellerinde mobil uygulama geliştirmeye baktığınızda, teknolojiyi size sunmak için başka birini işe almak, kullanımı daha verimli operasyonlara yol açabilir, misafir memnuniyetini artırabilir ve hatta belki de en yüksek seviyeye ulaşabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here