İzmir Otellerinde Markanızı Tanıtmak 2018

0
348
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

İzmir Otellerinde Markanızı Tanıtmak

Foça Otel Fırsatları İyi niyet için eş sponsor İzmir otellerinde ortak hayırsever sponsorların sadece bir iş sponsorundan daha fazla insanı çekmesi mümkündür. Bu tür ittifaklar, ortak sponsorların birbirlerinin izleyicilerine maruz kalmasını ve bu hayır kurumlarına erişebilmelerini sağlar. Ve sponsor olarak, benzer fikirli ortaklarla maliyetleri artırarak bütçenizi genişletebilirsiniz.

Daha fazla erişim için ilgili etkinlikleri / TV şovlarını destekleyebilirsiniz. Etkinlik diğer büyük sponsorlar tarafından destekleniyorsa, bu sonuç daha kullanışlı olabilir.

İzmir otellerinde bir bülten hazırlamak

Siz ve bir ortak olarak, markalarınızı organik olarak bir araya getiren bir bülten hazırlayabilirsiniz. İşbirliği, müşterilerinize sunabileceğiniz uzmanlık türlerini genişletirken maliyetleri düşürecektir.

İzmir otel bülteninizin işletmeleriniz hakkında olması gerekmez; İlgili bir konuyla ilgili olabilir. Örneğin, yolculuğunuzda size yardımcı olabilecek bir tur operatörü bulabilirsiniz.

İzmir otel markalarınızı sosyal medyada çapraz tanıtın

Siz ve eşinizin yerleşik bir sosyal medya varlığınız varsa, bir fırsatı vardır. Birbirinin markalarını belirli takipçilere çapraz tanıtmak suretiyle, görünürlüğünüzü ikiye katlayabilir ve yeni misafir kazanabilirsiniz.

Unutmayın, çapraz tanıtım sadece bir mesajın sosyal profilinizden gönderildiği anlamına gelmez. Bu potansiyel yeni kilidini açabilir. Bunun yerine iletilerinizi belirli bir kitleye uyacak şekilde tasarlayın.

İzmir otellerinde sosyal medya çapraz tanıtımları bir diploma gerektirir. Bu, şirketiniz hakkında bilgi edinmenin ve bunu nasıl kullanacağınızı öğrenmenin en iyi yoludur.

İş ortağınızın bir blogu varsa, misafir yayınları yazın
Blogcular genellikle daha fazla gösterim elde etmek ve web sitesi trafiğini artırmak için kendi web sitesi trafiğini yayınlar. Bu tür bir ortaklık iyi bir anlaşma çünkü her iki taraf için de tek partili bir içerik.

Doğru ortağı bul

İzmir otel müşterilerinizin, iş ortağınızın pazarlamasını, aralarında çapraz tanıtım yapmasıyla ilişkilendireceğinden, büyük bir ilk izlenim yaratacak işletmelerle çalışmak çok önemlidir.

Bir sonraki adım doğru ortağı bulmaktır.

İzmir otel müşterilerinizi düşünün: onlar için hangi hizmetleri veya ürünleri ekliyorsunuz? Hizmetlerinize, ürünlerinize ve pazarlamanıza saygı duyan işletmelere odaklanarak odağı daraltın.

İzmir otellerinde potansiyel bir iş ortağı-Google’ı edinme konusunda utangaç olmayın, LinkedIn profillerine göz atın, inceleme ve önerileri arayın ve elbette ağınıza sorun!

Sonuç
İzmir otellerinde çapraz satış veya artış, işletmenize ve çapraz tanıtım kampanyanıza ek bir gelir akışı eklemenin mükemmel bir yoludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here