İzmir Otelleri Web Rezervasyon Motoru 2018

0
918
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

İzmir Otelleri Web Rezervasyon Motoru Zorunlulukları

Foça Otel Fırsatları; İzmir Otelci olarak, bir İzmir otelleri web sitesi rezervasyon motorunun bir arabadan başka bir şey olmadığını bilirsiniz … işiniz için komisyonsuz gelir elde etmenize izin vererek rezervasyonlarınızı doğrudan arttırır. Ayrıca, konukların bir seyahat acentesinden telefon, posta veya seyahat yoluyla rezervasyon yapabileceği bir platform da sağlıyorlar.

İzmir Otelin web sitesi, sigara motorlu bir burger gibi rezervasyon motoru olmadan eksik. Piyasada birden fazla rezervasyon motoru sağlayıcısı var, ancak bir rezervasyon motoru web sitenizin ayrılmaz bir parçası olduğundan, seçtiğiniz kişinin potansiyel konukunuz için kusursuz bir kullanıcı deneyimi sağladığından emin olmanız gerekmektedir.

İzmir otelleri web sitesi rezervasyon motorunda 8 zorunluluğun altını çiziyoruz:

1. Rezervasyon için asgari adımlar

İzmir Otelleri, konuklar için rezervasyon işlemini tamamlamak için en az ve basit adımlar atan kolay doldurulabilir bir form sağlamalıdır. Form, karmaşık ve gereksiz bilgi olmamalıdır (ne kadar süreyle bize kalmıştınız, bilgilendirilirsiniz veya bunu herkese tavsiye etmek ister misiniz?) İlk etapta kaçınılabilir. Bu ayrıntılar daha sonra alınabilir. Bir formun önemli özellikleri, seyahat tarihleri ??(tercihen görsel takvim), yolcu sayısı, paketler, rezervasyonlar ve iptal koşullarıdır. Rezervasyon formu çok hantal ise, şansınız işleminizi ilk sayfada bırakacaktır.

2. Basit kullanıcı arayüzü

İzmir otellerinde ideal rezervasyon motoru kalabalık olmamalıdır. Tüm önemli öğelerin vurgulanması ve okunması kolay bir yazı tipi olmalıdır. Kullanıcıya pürüzsüz bir akış sağlamalıdır.

3. Mobil cihazlar için optimize edilmiş platform

Google’a göre, İzmir otelleri tatil gezginlerinin % 40’ı ve iş seyahati yapanların % 36’sı bir cep telefonu rezervasyonu yapıyor. İstatistikler, tabletlerde ve akıllı telefonlarda İzmir otel aramalarında daha yüksek oranları gösteriyor; Bu nedenle, mobil olarak optimize edilmiş bir rezervasyon motoruna sahip olmak artık bir seçim değil.

4. Güvenli ödeme işlemi

İzmir otellerinde bir ödeme ağ geçidi teyit rezervasyonları alma şansını artırır. Ödeme geçidi sağlamazsan şans, konukların zihinlerini değiştirmesine ve diğer İzmir otellerle oynamasına neden olabilir. Ödeme ağ geçidi, rezervasyona güvenmek için güvenli bir sembolü açıkça göstermelidir.

5. Satış opsiyonu

İzmir otelleri konuklar için havaalanı transferleri, restoranlar / spa ya da doğrudan rezervasyon konukları için sadakat puanları indirimleri gibi özel teklifleriniz varsa açıkça gösteriniz! Kişiselleştirmenin odalarınızı eklerle birlikte satmasına izin veren bir rezervasyon motoru seçin.

6. Resim Dostu

İzmir otellerinde bir rezervasyon motoru, yalnızca resmin değil, diğer hizmetlerin ve olanakların resimlerini eklemenize izin vermelidir, böylece konuk doğru resmi alacaktır. Örneğin, yüzme havuzuna bakan bir oda önerirseniz, odanın ve yüzme havuzunun resimlerini görüntülemeniz önerilir.

7. Çok para birimi özelliği

İzmir otelleri, dünyanın herhangi bir yerinde gezginler ve rezervasyonlar bekleyebilir. Onlara para birimi ile rezervasyon seçeneği vermek çok basittir. Bu nedenle, bir rezervasyon motoru ödemeleri birden çok para biriminde kabul etmelidir.

8. Özelleştirilebilir

Bir rezervasyon motoru, İzmir otelcilerin otelin web sitesinin görünümüyle eşleşmesi için yazı tiplerini, yazı tiplerini ve daha fazlasını kişiselleştirmek için özellikler sunmalıdır. İzmir otellerinde kaygan bir rezervasyon motoru kesinlikle kullanıcı deneyimine katkıda bulunur ve kullanıcıyı bir sonraki aşamaya yönlendirir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here