İzmir Otelleri Doluluk Arttırmak İçin Uygulamalar 2018

0
693
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

İzmir Otellerinde Doluluk Artırmak İçin En İyi Uygulamalar

Foça Otel Fırsatları ile İnsan sayısını arttırın. Her İzmir otelci hedefi duydu, hedefi belirledi ve amaç için mücadele etti. Her zaman geliştirilebilir, her zaman orada olacak ve her zaman mülkünüzün başarısını etkileyecek tek hedeftir.

İzmir Otelciler ve ağırlama profesyonelleri, doluluk oranını artırmak için endüstriye nasıl gidebilirler? Bu 6 en iyi uygulama stratejisini kullanarak.

Doğrudan Rezervasyonlar Sürücü
Doğrudan rezervasyonlar fark yaratır. Konukların İzmir otelinizle doğrudan rezervasyon yapmasına, rekabetçi fiyatlar ve sadakat ödülleri sunmasına teşvik edin. İzmir otel konukları mümkün olan en iyi anlaşmalara sahip olduklarını bilmek isterler. Sadakat programlarının önemi ve bunların nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Metasearch Bağlantısı
İzmir Otel, MetaSearch’te web sitenizi tanıtmak, yeni müşterilere ulaşmak ve İzmir otelinizi veya mülkünüzü tanıtmak için önemlidir. Google, Ski ve Trivago gibi tüm ana metasearch kanallarında oranların ve web sitenizin görünür olduğundan emin olun.

Küresel Dağıtım Sistemleri
Küresel dağıtım sistemleri, bir gezi planlamak isteyen konuklar için fiyatlandırma, gerçek zamanlı kullanılabilirlik ve rezervasyon işlevselliği sağlayabilir. Ayrıca kiralık araba hizmetleri veya diğer seyahat düzenlemeleri gibi ekstralar sağlarlar. İzmir Otellerin bilgilerini küresel bir dağıtım sisteminde güncel tutmak ve misafirleri çekmek için eşsiz olanaklar sunmak önemlidir.

Duyarlı Web Sitesi
İzmir otelleri web siteniz potansiyel bir misafir için ana satış noktalarından biridir. Kullanıcı dostu ve görsel olarak çekici bir web sitesi oluşturun. Benzersiz olasılıklarınızı ve önemli satış noktalarınızı web sitenizde görünür bir yerde tanıtın. Yüksek kaliteli görüntüler ve gezinmesi kolay menüler kullanın. Ayrıca, konukların doğrudan rezervasyon yapmalarını teşvik etmek için İzmir otelin sadakat programını web sitesinin ana sayfasında tanıtın.

İzmir Otel rezervasyon motoru
Gerçek şu ki, gezginler online rezervasyon yapar ve İzmir otel web sitenizi, misafirlerinizi rezervasyon sürecine yönlendirecek sezgisel ve kullanımı kolay bir rezervasyon sistemine sahip olmalarını ister. Aksi takdirde, olumsuz RevPAR etkisini OTA’lara kaybetme etkisine sahip olacaksınız. Rezervasyon motorunuzu PMS, CRS ve RMS sistemleri ile entegre edin. İzmir otellerinde rezervasyon motorunuzu, misafir hatırlatıcılar ve onay gönderen bir e-posta pazarlama kampanyasıyla otomatikleştirin. Motor çözümleri rezervasyon hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dijital Pazarlama
Bağımsız İzmir otelinizi pazarlamak zor ve emek yoğun olabilir. Ancak, işe alınan iş, bağımsız mülkünüz için doluluk oranınızı artırmak için önemli miktarda getiri sağlar. Çevrimiçi arama durumunuzu tanıtmak için Google’da ücretli reklamlar yayınlayarak İzmir otelleri çevrimiçi varlığınızı artırın. Çevrimiçi arama, gezginlerin Google’dan kaynaklanan tüm İzmir otel rezervasyonlarının % 80’i ile İzmir otelleri bulmalarının en popüler yoludur. Ayrıca, sürekli olarak sosyal medya kanallarına yayın yaparak organik dijital pazarlamanın avantajlarından yararlanın. İzmir otelinizin doluluk oranını artırmak için sosyal medyayı nasıl kullanacağınızı öğrenin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here