İzmir Otel Pms Seçimleri 2018

0
1260
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

İzmir Otel PMS Seçimi: Hızlı Bir Kontrol Listesi

Foça Otel Fırsatları; İzmir otel için doğru PMS çözümünü seçmek çok önemlidir. İzmir otelleri, temel ihtiyaçlarını karşılamayan düşük-uçlu bir PMS çözümü seçme hatasına düşerler ya da İzmir otel için çok fazla kullanılmayacak pek çok özellikten oluşan üst düzey bir çözüm seçerler.

İzmir Otelin doğru bir karar vermesine yardımcı olmak için hızlı bir kontrol listesi sunuyoruz:

Ne arıyorsun?
1. İzmir Otellerinde Raporlama ve İş Zekası
Raporlama, İzmir otel operasyonlarınızın ve stratejik planlamanızın önemli bir parçasıdır. İzmir Otel işletmecileri, bir PMS seçerken diğer raporlara ve otelin geliri ve performansı hakkında bilgiye sahip olup olmadıklarına bakmalıdır.

2. İzmir Otellerinde Web Rezervasyon Motoru
Online rezervasyonlar, İzmir otel için gelir yaratmanın önemli bir parçasıdır. Kendi internet rezervasyon motoru ve ödeme ağ geçidi özellik yönetim sistemine sahip olmak bir özellik olmalıdır.

İzmir Otellerinde Kat Hizmetler ve POS

Temizlik, bir İzmir otelin temel işlemlerinden biridir. Zemin hizmetleri modülüne sahip bir emlak yönetim sistemine sahip olmak da bir artı. Satış Noktası özelliği, fatura ve check-in işlemlerini kolaylaştıran bir avantaj olan PMS ve oda yönetimi ile kolayca entegre olur.

4. İzmir Otellerinde Satış ve Pazarlama İşlevsellikleri
Otel odalarının çevrimiçi pazarlanması için teknoloji, birçok OSA, meta arama motoru, inceleme sitesi, sosyal medya ve toplayıcılarla katlanarak gelişmektedir.

– İzmir Otellerinde Kanal Yöneticileri ile doğrudan bağlantı
Sahipleri, başarılı bir satış ve pazarlama stratejisine sahip olmak için Kanal Yöneticisini görmezden gelemezler. Kanal yöneticisi bağlantısı, oda envanteri ve dinamik oda fiyatlandırmasının gerçek zamanlı olarak iletilmesi için OSA’lara ve GDS’ye bağlanmak için önemlidir. Bu işlevselliği sağlamayan bir PMS seçmek büyük bir gelir kaybıdır.

İzmir Otellerinde Sosyal Medya ve Gözden Geçirme Site Entegrasyonu

Mülk yönetimi sistemi, sosyal medya platformlarınızı bağlayacak ve TripAdvisor gibi siteleri kolayca incelemek için bir platform sağlayacaktır. PMS’nin rezervasyonları doğrudan iyileştirmek için bir Facebook rezervasyon düğmesi olup olmadığını kontrol edin.

5. İzmir Otellerinde Entegrasyonlar
İzmir otellerinde mülkiyet yönetimi sistemi, anahtar kartı erişim, mini barlar ve birkaç çağrı muhasebesi gibi ortak dış sistemler ile entegre olabilmelidir.

6. İzmir Otellerinde Oran Yönetiminde Esneklik
Bir İzmir otel için ücret yönetimi çok önemlidir. İzmir Otelciler oranları daha stratejik hale getirmek ve çekici paketler ve fırsatlar sunmak için çok zaman harcıyorlar. Bir emlak yönetim sistemi bu süreçleri destekleyebilmelidir.

İzmir Otellerinde Satış Sonrası Destek ve Güvenlik Sonrası

İzmir Otelciler, asgari olarak, sistemin satış sonrası desteğine ve sunulan güvenlik özelliklerine dikkat etmelidir. Verilerin nerede saklandığı ve sistem aracılığıyla kredi kartı ödemeleri yapıp doldurmadığı gibi sorular sorun. Temel standartları karşıladığınızdan emin olun.

Neden kaçınmalısınız:
1. Sadece maliyet avantajı
Bir emlak yönetim sistemi seçerken, İzmir otelcilerin karşılaştıkları en yaygın hatalardan biri, en düşük masrafa sahip olanı seçmektir. Başlangıçta daha pahalıya mal olabilecek bir çözüm yerine, ihtiyaçlarını karşılamayan düşük maliyetli bir çözüm öneriyorlar ancak yüksek gelir elde ediyorlar. Tek başına maliyet faktörüne bakmamalıyız, ancak türetilebilen Yatırım Getirisini (yatırım getirisi) karşılamalıyız.

İzmir Otelleri İçin Kullanılmayacak çekici özellikleri seçin

İzmir Otelciler, İzmir otelin çok kullanışlı olmayabileceği zarif ve üst düzey özellikleri seçmemelidir. Bunun yerine, otel koşullarının bir listesini hazır tutun ve bir PMS sisteminin temel özellikleriyle eşleştirin.

3. Teknolojiye izin verme
Çoğu İzmir otelci, en son teknolojiye uyumu kabul etmeyi reddetmektedir. Günümüzün son teknolojisine uymayan, düşük maliyetli ve modası geçmiş bir emlak yönetim sistemine yatırım yapmak, tek başına bir varlıktan daha fazla sıkıntı yaratan bir sisteme yol açacaktır.

Bir PMS seçerken, otellerin temel check-in, check-out ve faturalandırma özelliklerinin ötesine bakmaları gerekir. Doğru mülk yönetim çözümünün seçilmesinin, İzmir otelin misyonunu yerine getirmesini engellemesi değil aynı zamanda genel verimlilik ve gelir yaratımının iyileştirilmesine yardımcı olması.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here