Huzur Sessizlik ve Dinlenmek İçin Eski Foça Tercih Edilir

0
1885

Tatil denince insanların zihninde farklı algılar oluşabilir. Kimi insanlar kalabalık ve eğlence mekanlarının çok olduğu gürültülü ortamlardan hoşlanırken kimi insanlar da tam aksine tatil denince kendi ile baş başa kalmayı sakinlik ve sessizliği tercih etmektedir. Siz de bu kişilerden biri iseniz size Eski Foça’yı tavsiye etmeden geçemeyiz. Bu yazımızı ve Eski Foça hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi sitemizdeki diğer yazılarımızdan edinebilirsiniz. Buraya geldiğinizde öncelikle kendinizi evinizde gibi hissedeceğinizden hiçbir şüpheniz olmasın. Çünkü esnafının sizlere olan yaklaşımı, kalacağınız yerde size sunulan hizmet emin olun sizi iyi ki buraya gelmişim dedirtecek. Tatilde insanlar yoğun tempodan kaçarak geldikleri için doğal olarak sessizlik arayışı içinde olacaklardır. Burada çok fazla insan kalabalığının olmaması bu yönden bir avantajdır.

Tercihinizi Eski Foça’dan Yana Yapın

Eğlence alanları konaklama yerlerinden uzak olduğu için siz hiçbir şekilde rahatsız olmayacaksınız. Her yaşa uygun eğlence alanları kafeleri bulunan Foça’da kısa bir kaçamak yapmak eminiz ki sizlere çok iyi gelecek ve kendinizi yenilenmiş hissetmenize yardımcı olacaktır. Yeni Foça buranın tam aksine çok daha hareketli ve gürültülü olabilmektedir. Ama sessizlik ve huzur arayanlar daha çok Eski Foça’yı tercih etmektedir. Konaklayacağınız yeri önceden seçebilir ve isterseniz tarihi otellerde isterseniz butik otellerde kalabilirsiniz. Kendi bahçesi ve kullanım alanı olan butik oteller burada çok daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü butik oteller insanlara çok daha fazla evinin konforunu yaşatmaktadır. Otelinizde duyacağınız tek ses dalga sesleri olacaktır.

Tatil Planınıza Eski Foça’yı da Ekleyin

Gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel olan Foça’da sessiz bir sabaha uyanacak buna kuş seslerinin eşlik ettiğini görüp eminiz ki buraya tekrar gelmek isteyeceksiniz. Tatil planınızı yaparken burayı ilk sıraya koyacağınızı biliyoruz. İnsanlar bütün bir yıl birçok insanla uğraşmakta sürekli bir koşturma içinde olmaktadır. Çoğu zaman kendilerini bu yoğunluk içinde ihmal etmişlerdir. Bu nedenle de tatillerini sakin ve huzurlu bir ortamda yaparak kendilerine gelme isteği son derece olası ve normaldir. Bunun için de özellikle de İzmir ve yakın çevresinde oturuyorsanız hafta sonu kaçamağı bile yaparak Eski Foça2ya gelmek emin olun kendinizi yenilemek için sizlere iyi gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here