Google+ İtibar Yönetimi, İş Gezginlerini Foça Otelinize Nasıl Çekecek? 2018

0
377
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Google+ İtibar Yönetimi, İş Gezginlerini Foça Otelinize Nasıl Çekecek?

Foça Otel ile Yüzleşin, iş seyahatleri bugün Sosyal Medya’nın en hevesli kullanıcıları arasındadır. Foça otellerinde profesyonel iş seyahatleri bugün yeteneklerini çeşitli şekillerde anlatıyor. Ağlarıyla yaptıkları en yaygın değişikliklerden biri göz temasıdır. Foça otellerinde yolcular genellikle güvenilir ve güvenilir bir kaynak olduğunu düşünür ve birçok kişi kendi önerilerine göre rezervasyon yaptırmaya karar verir.

Foça Otelleri, TripAdvisor’ın TripBarometer tarafından yapılan bir araştırmaya işaret ederek, seyahat edenlerin % 40’ının seyahatlerini planlamak ve planlamak için Google + ‘ya baktığını söylüyor.

Buna ek olarak, Tripadvisor’nun anket katılımcılarının % 22’si, seyahatlerini planlamak için en yararlı Sosyal Ağı bulduklarını belirtti.

Navigatörler, Google + ‘da çeşitli yollarla bilgi arıyor. Ve burada, Foça Otelinizin büyüyen pazar segmentinin bir parçası olması için bazı faydalarını size göstereceğim.

Foça Otel ‘lerinde Google+ İtibar Yönetimi Hedefleri

Foça otellerinde itibar yönetimi, bireyin veya markanın itibarını izlemek, ona zarar veren içeriği ele almak, geri bildirim almak veya itibar endişeleri için erken uyarı sinyallerini almak için müşteri geri bildirimlerini kullanma pratiğidir.

Ve itibar yönetiminin saygınlığı, Foça otel markanızın kendini nasıl algıladığı ve tüketicilerin nasıl göründüğü arasındaki uçurumu kapatmaktır.

Stratejiye uygulanacak Foça Oteller Google+ İtibar Yönetimi Taktikleri;

Foça Otellerinde Artan Müşteri Deneyimi
Google+ Yorumları İş İstasyonlarının / Google Yerel Yorumlar’ın etkisini yönetin ve ölçün.
Foça otellerinde sosyal ağ varlığınızı optimize edin.
Özel yanıt kanalları
Foça otellerinde sadık hayranlarınızı kucaklayın.
Ve bu taktikler hakkında üç soru sormalısınız;
Foça otellerinde Google+ için hedeflenen pazar segmenti kimdir?
Foça otellerinde müşteriler ne arıyor?
Foça otel müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için bilgileri nasıl sunuyorsunuz?

Foça otellerinde Google+ İtibar Yönetimi stratejinizin en önemli yönü, diğer kullanıcıların sizin için bunu yapması için Foça Otelinizin kontrolünü ele almaktır.

Google+ Yorumları

Google, büyük incelemeler yazma konusunda bazı ipuçları sağlar. Yanıt vermek için Google Rehber İşletme Rehberi hesabınızda oturum açmanız gerekir. Ardından, Google Haritalar’daki girişinizi görün. Ve burada büyük değerlendirmeleri nasıl yazacağımıza dair aynı süreci yansıtmanızı tavsiye edeceğim.

Google + ‘da yorumlar etkileşimli portallardır.

Uygunsuz yorumları nasıl işaretleyeceğinizi öğrenin.

Google+ ayrıca, müşterilerin bir Google Hesabına sahip olmak için bir inceleme yapmalarını istemez. Bir Google Kullanıcısı olduğunu gösteren eski yorumlar yine de orada olacak, ancak Google bu seçeneği kapattı.

Bir Google+ kullanıcısı bir inceleme sağladığında, kullanıcının yorumları Google Haritalar İşletme Sürümü’nü ziyaret eden herkesin yanı sıra Google+ Ağı ile paylaşılan yorumlarla paylaşılır (bazıları yalnızca güvenilen Çevreler ile paylaşmayı tercih eder, ancak bu çok güçlüdür).

Foça otellerinde müşteri değerlendirmeleri

Konumlandırma

Google İş Dünyası Rehberi’nin avantajlarından biri de, otelinizi incelenmek üzere bulabilmenizdir. Foça Otelinizin öne çıkmasını sağlayan çeşitli bölümler vardır ve değerli referans noktalarını kolayca işaretleyebilirsiniz.

Değerlendirme

Google’ın artık Google Business World Guide ve Google Local için 5 Yıldız değerlendirmesi var.

Google 5 Yıldız Derecelendirmesi

Zayıf – Adil – İyi – Çok İyi – Mükemmel

Yıldız derecelendirmesi

Not verme ve incelemeye ek olarak, Google + ‘nın web sitesinden yorumlar içeren bir bölüm vardır. Müşterinin harekete geçmesi ve Foça otel için bir inceleme yapması çok kolay. Ayrıca, Google+ otelinize benzer yerler önerir.

gözden geçirmek

Bir ziyaretçi neden Google + ‘ya dikkat etmeli?

Google atlıkarınca

Müşteriler belirli bir şehirde Foça otel araması yaptığında, Google’ın güncellenmiş bir parçası olarak atlı arabaya entegre edilir. Atlı biniciye hangiFoça  otellerin gösterildiğini belirleyen çeşitli faktörler vardır. Gösterilmekte olan derecelendirmeler, Google Local ve Google Haritalar derecelendirmelerine dayanmaktadır. Çeşitli dereceler şu anda biraz kafa karıştırıcı olsa da, Google oybirliğiyle bir deneyim oluşturmak için 5 yıldızlı derecelendirme kullanacaktır.

Foça Otelin Google+ markası geçerliyse ve bir işletme girişi gerektiriyorsa, bir atlı karınca olarak görünme olasılığı daha yüksektir. Google + ‘da Google +’ dan elde edilen verilere dayanarak Google Arama’ya harika bir göz atacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here