Google Foça Otel İşletme Girişinize Hakim Olmanın Yolları 2018

0
160
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Google Foça Otel İşletme Girişinize Hakim Olmanın Yolları

Haziran ayında, küresel teknoloji devi Google, Google My Business adlı yerel işletmeler için yeni ve ücretsiz bir araç duyurdu. Bu yeni pazarlama platformu, yerel işletmelerin Google’a tek bir çatı altında erişmelerine yardımcı olmak için entegre bir yaklaşım sunuyor.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Google Benim İşletmem, markaların My Business’ın yeni kontrol panelindeki kullanımı kolay hizmetler aracılığıyla müşterileriyle çalışmasına olanak tanır.

google-my-iş

Google Benim İşletmem neden kullanılmalıdır?

“Google” un bir dil olarak çok fazla dil girmiş olması, Google’ın arama motorlarının işinizi bilmesi ve üst sıralarda yer alması gerekliliği ve hatta zorunluluk olması gerçeği hakkında söylenecek çok şey yoktur. Google’ın, AdWords ve Google Apps İşletme Sürümü gibi bir dizi PAID hizmeti vardır.

İşletmem bu hizmetler için farklıdır, ücretsizdir. Google bu platformu bir gelir kaynağı olarak değil, daha fazla aramadan daha güncel ve kapsamlı sonuçlar sağlamak için kullanmaktadır. Bunu daha fazla işletmeyi çevrimiçi yaparak ve Google’ı daha iyi arama sonuçları sunmak için daha kolay bir yer haline getirerek yapıyorlar.

Facebook’u iş sayfalarına taşımak Google’ın sınırlarını korumaya yönelik bir teşviktir. Her iş müşterisi arama yapmak için Facebook’u kullanmaz, ancak herkes Yahoo’yu kullansa da Google’ı aramak için Google’ı kullanır. veya Bing.

İşletmem Google, çevrimiçi olarak daha fazla işletme elde etmeye ve başarılı olmaya çalışıyor. Daha fazla işletme Google’a gönderebildiğinden, daha fazla kullanıcı Google’a geri dönecek ve daha fazla reklamverenin Google ile harcama yapması için daha fazla engel olacaktır.

Bu otel nasıl yardımcı oluyor?

Google+ ve yerel girişleri yönetmek birçok otel sahibini ve yerel işletmeyi baştan sona karıştırdı. Google Benim İşletmem ile Google, yönetimi daha kolay hale getirmeye çalışır. Kontrol panelinin işlevselliği Facebook’a benzer.

Bazı önemli faydalara bakalım:

İçeriği Gönder

Tüketiciler, My Business gösterge panosunu paylaşabilir ve bunlarla etkileşimde bulunabilir. Bir gönderi oluşturmanıza izin veren bir “Paylaşım” simgesi var. Bu özellik de telefonunuzda mevcuttur.

Analytics’i takip edin

Bu yeni bilgiler, Google+ sayfa yöneticilerine otel içeriğinizle kimin etkileşimde bulunduğunu daha fazla anlatacaktır. Bu, otelinizin Google+ kilitlemenizi daha fazla keşfetme ve rezervasyonlara neden olan anlamlı konuşmalar yapma seçeneği sunar.

google analiz

yorumlar

Mekânlarda, hepimiz ağız kelime pazarlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yani bu güncelleme oldukça etkileyici. Bu kullanımı kolay arayüz, otel sahiplerinin yorumları yönetmelerine ve incelemelere nasıl yanıt verebilecekleri konusunda tavsiyelerde bulunmalarına olanak tanır. Bu, marka itibarınızı izlemenize ve yönetmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca, işletmelerin web’den yorumları görmelerine olanak tanıyan güzel bir özellik sunuyor.

Sanal Turlar ve Fotoğraflar Sağlayın

Potansiyel konuklara, otelinizin sanal tur veya fotoğraflarla ne kadar eşsiz olduğunu göstermesine yardımcı olun. Fotoğraf eklemek, gezginlerin ve potansiyel konukların konaklayacak bir oteli seçerken göz önünde bulundurabilecekleri en iyi özelliklerden biridir. Bu fırsat, otelinizin sunduğu şeyleri sergilemek için düşünün.

Best Western International, 2.200 Kuzey Amerika oteli için Google Business Photos’ün lansmanını duyurdu. Tüm oteller 2014’ün sonunda sanal turlara katılacak. Google + ‘da Best Western’a göz atın.

fotoğraflar

Foça Otel gibi diğer oteller, sanal bir tur sağlar.

Doğru İş Bilgileri

İşletme girişinizi Arama, Haritalar ve Google + ‘da tek bir yerde düzenleyebilirsiniz. Bu, müşterilerinizin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırmak için adresinizin, telefon numaranızın ve yol tariflerinin tüm kanallarda doğru bir şekilde listelenmesini sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here