Foça Otellerinde Yatırım Getirisi Ölçümü 2018

0
184
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Yatırım Getirisi Ölçümü

Foça Otel teknolojisi size nasıl geliyor?
Hiç denediniz mi?
Ne buldun?
Yatırım yapmaya değer mi?

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

YG, yatırımın geri dönüşü. Özellikle de Teknoloji Yatırımları Döneminden bahsediyoruz. İdeal olarak, bir şey yapmak için ileri teknoloji yazılımını uyguladığınızda, aklınıza getirdiğiniz faydalara sahip olursunuz. Aynı zamanda Foça otel yazılımı için de geçerlidir ve aynı zamanda tesisinize kurduğunuzda, operasyonların verimliliğini ve doğruluğunu arttırmak, işçilik maliyetlerini azaltmak ve çok daha fazlasını yapmak istersiniz.

Tamam, bu tamamen mantıklı. Bu günlerde Foça otel teknolojisinin ve araçlarının benimsenmesi, bu manuel uygulamaların çoğunu değiştirdi. Foça Otel yazılımı artık operasyonel optimizasyonla sınırlı değil, ancak misafir katılımını büyük ölçüde etkiliyor. Böylece, dönüşü hesaplamak için yeni bir formül kullanılır.

ROI Foça otel teknolojisinde nasıl ölçülür?

Foça Otel teknolojisinin rolünü değiştirmek ve böylece teknoloji yatırımlarının geri dönüşünü yeniden tanımlamak ve ölçmek için kısa bir yol gösterelim.

Foça Otel Teknolojisi ve YG: Eski okul günleri
Önceden, doğru Foça otel yazılımına yatırım yapmak, Foça otel sahibinin yapmak zorunda olduğu pahalı bir hataydı. Sonuç değerlendirme çözümünün ihtiyaç ve ihtiyaçlarını, finansal planlama ve yazılım edinimini karşılamak için çok fazla araştırma yapılmıştır.

Bu teknoloji çözümü, tüm Foça otel operasyonlarını otomatikleştirmeyi ve kolaylaştırmayı, geliri artırmayı ve Foça otel personelinin verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı sağlamıştır. Buna göre, Foça otel yatırım getirisi hesaplama formülü esas olarak odaklanmıştır.

Otomatik temel işlemler ve azaltılmış çalışma saatleri
Serbest çalışanlar misafirlerle daha fazla etkileşime giriyor (bunu ölçmek zor, biliyorum!)
İnsan hatalarını ve kayıpları kaldırmak
Ve Foça otel gelirlerindeki artış (belli ki!)
Daha az çalışanla daha hızlı çalışın.
Sonuç olarak, geleneksel formül, otomasyona bağlı olarak maliyet düşürmeyi ölçmek için Foça otel yazılımı tarafından döndürülmüştür.

Bu Foça otel neden geleneksel ROI ölçüm yöntemleri kullanmıyor?
Foça Oteldeki teknoloji alımları için yatırım getirisini (YG) hesaplamak için kullanılan finansal modeller, eski formülün müşteri katılımına karşı sermaye yatırımını değerlendirdiğini göstermektedir.

Günümüzde Foça otel teknolojisi, artan ziyaretçi akışını ve dolayısıyla misafir memnuniyeti, pazarlama ve çevrimiçi varlığını harmanlamaktadır. Bu nedenle, yeni bir YG hesaplama formülü bu birleşik çabaları ölçmelidir. Anladığınızda, diğerlerini dijital rekabet açısından geçeceksin.

Elde edilen detaylarda ve gelişmiş analitik dönemde, nihai fayda maliyet tasarrufu değildir.

Gelişmiş Otel Teknolojisi ile YG: Değişen Eğilimler
Son Foça otel yazılımı, hem misafirler hem de Foça otelciler için kolaylık sağlamak için çok şey var.

Akıllı Telefonlar, Mobil Uygulamalar, İnternet ve Sosyal Medya, Tabletler ve Gadget’lar, tek bir tıklama ile tonlarca bilgiye erişmenizi sağlayan modern seyahat araçlarını unutmaz. Benzer şekilde, Foça otelciler aynı zamanda bulut tabanlı Foça otel teknolojisi, daha hızlı tek tuşla işlem, daha hızlı servis ve dijital pazardaki tüm ürünlerle donatılmıştır.

Bu sebeple Foça otelleri, uçtan uca, müşteri odaklı teknolojiye, mobil ödeme, görev yönetim araçlarına, flaş raporlarına ve bin yıl boyunca büyük hizmetler sunmak için gereken her şeye daha fazla odaklanma eğilimindedir.

Bu sebepten dolayı Foça otelin ROI hesaplaması için bir formülü olmalı, doğru mu? Çünkü personel sayımı veya operasyonel maliyet tasarrufu açısından faydaları ölçmeye çalışırsanız, onları bulamayacaksınız ve sonuç olarak, teknolojiye yatırım yapmaktan kaçınacaksınız.

Temel formülü:
RO teknolojisinde = teknoloji üzerinde net kazanç / uygulama teknolojisi maliyeti.
Bu nedenle, Foça otellerinde pozitif bir yatırım getirisi elde etmek için, hem geliri hem de sermaye maliyetini artırmaya odaklanmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here