Foça Otellerinde Varış Raporu 2018

0
361
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Varış Raporu

Foça Otel ve Foça otellerinde gece müdürü veya denetçi, ertesi gün için gelenler listesini içeren bir varış raporu hazırlamalı ve temel bilgileri içermelidir:

Rezervasyon / onay numarası
Misafir adı
Varış tarihi
Ayrılış tarihi
Gece sayısı
Oda tipi rezervasyon
Oda toplama

Rapor, hangi konukların oda tahsis edildiğini ve hangilerinin bulunmadığını belirlemenize yardımcı olur. Foça otel konukların check-in yapmaları ve atanmamış konukları atamaları planlandığında, tahsis edilen odalar açık olmalıdır.

Foça otellerinde varış listesinin eşleştiğinden emin olmak ve gerekli değişiklikleri yapmak için kalkış raporunu kullanın.

Varış raporu ayrıca no-show’ları izlemenize yardımcı olur. Foça otellerinde konuğun check-in yapmaması ve rezervasyonu iptal etmesi durumunda, gelen raporunuz bunu gösterecektir. Ardından, Foça otelleri mülk yönetim sisteminizde gerekli değişiklikleri yapabilir, böylece günlük kontrolleriniz ve çıkış raporlarınız doğru kalır.

Foça otellerinde varış raporları, günlük lojistiğinizi planlamanıza izin vererek çifte rezervasyondan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Raporu temizle
Foça otellerinde temizlik raporu tesisin oda numarasını, ön büro durumunu, kat servis durumunu, çıkış tarihlerini ve birim tipini gösterir.

Bu, Foça otelleri ön büro ve temizlik personelinin hangi odaların ne zaman ve ne zaman temizleneceğini bilmesini sağlar. Temizleyiciler hangi odadan kontrol edildiğini bilmelidir. Bu bakımdan yatak örtüleri, havlular, banyo malzemeleri vb.

Bu küçük tezgahlar veya yatak ve kahvaltılar için gerekli olmayabilir.

Bu rapor olmadan Foça otel odaları temizlenmez, bu nedenle check-in gecikme riski vardır.

Buna ek olarak, Foça otel konukları kalan süre içinde check-out yapmazlarsa, temizlik hizmetleri sorunu çözmek için ön büro ile irtibata geçecektir.

Sürekli rapor
Sürekli bir rapor, kalış süresini uzatan Foça otel misafirlerinin kaydını tutmanıza yardımcı olur. Bir misafirin kalış süresini uzatırken, genellikle yeni bir rezervasyon yapılması gerekecektir.

Aynı zamanda sabit rezervasyonların gecelik farklı olduğu anlamına da gelebilir. Doğru oda ücreti odanızda ve vergi raporunuzda raporlanmalıdır, bu yüzden her şey yolunda.

Foça otellerinde sürekli bir raporu tamamlamıyorsanız, konukları odaya atama riskiniz vardır.

Altı rapor, günlük gelirinizi takip etmenize yardımcı olur ve rezervasyonlarınızı etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Foça otellerinde bu raporların etkili bir şekilde çalışmasını sağladıktan sonra, bir sonraki adıma hazır olacaksınız.

Aşağıdaki raporlar misafirperverliğin özel rekabetçi avantajını sağlayacaktır.

Foça Otelleri Satış Stratejisi Raporu
Foça Otellerinde Satış Stratejisi Raporu şunları içerir:

aylık analizler

pazar araştırması

müşteri segmenti performansı

ADR ve RevPar dahil

Foça otellerinde büyük bir markalı misafirperverlik özelliği, misafirlerin en karlı ve uygun şekilde hedeflenmişlerini görebileceklerini görmek için huysuz hissettirecektir.

Foça Otellerinde Günlük Karşılama Raporu
Bu rapor günlük ücretler ve herhangi bir gün için ADR gösterir ve genellikle fiyatları aktif tutmak için her gün çalışır. Foça otellerinde gelir yönetimi ekibinin belirli bir gün için hangi oranların satıldığını analiz etmesine ve nasıl devam edeceğine yardımcı olur. Oranlar hedeflerine ve tahminlerine ulaşırsa, doğru yolda olduklarını bilirler. Ancak, eğer değilse, gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilirler.

Sonuç
Foça otellerinde bağımsız bir misafirperverliğiniz olduğunda gelirinizi etkili bir şekilde yönetmek zor olabilir. Foça otellerinde gelir yönetimi stratejinizin uzun vadeli bir görünümünü yaparak ve bu daha az raporu ve mevcut tüm bilgi avantajlarını kullanarak, küçük çocuklarınız da büyük hareket edebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here