Foça Otellerinde Twitter İle Konukların Deneyimlerini İyileştirmenin Yolları 2018

0
237
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Twitter İle Konukların Deneyimlerini İyileştirmenin Yolları

Foça Otel ve Daha fazla Foça otelin Twitter kullanmaya başladığını görmekten memnuniyet duyuyoruz. Bunların çoğu güncel teklifleri, Foça otellerinde meydana gelen olayları veya işyerinde haberleri paylaşıyor. Bunlar paylaşılacak harika şeyler, ancak Twitter ile yapabileceğiniz çok daha fazla şey var. Bugün, Foça otel misafirinizin deneyimini geliştirmek için Twitter’ı nasıl kullanabileceğinizle ilgili dört fikir paylaşmak istiyoruz.

 

Foça otellerinde müşterilerinizi dinleyin
Bunun zaten yaptığınız bir şey olduğunu umarız çünkü insanların ürününüz hakkında nasıl hissettiklerini bilmek çok önemlidir. Bunu bildiğiniz zaman sevmedikleri şeyleri geliştirmeye ve sevdikleri şeyleri vurgulamaya çalışabilirsiniz. Şimdi muhtemelen gerçek hayatta yapıyorsun, ama Twitter’da yapıyor musun? Twitter, insanların fikirlerini dünyayla ve çoğu zaman paylaşmaları için harika bir platform. Foça otel adınızı Twitter’da düzenli olarak aradığınızdan emin olun (en az haftada bir kez, ancak her gün daha iyi!) Ve insanların Foça otel hakkında neler söylediğini öğrenin.

Foça otellerinde aldığınız bilgileri kullanın
İnsanların senin hakkında ne söylediğini anladığında, bu bilgiyi kullandığınızdan emin ol.
Bir şeyden şikayet ediyorlar mı? Bir konuşma başlatın ve daha fazlasını bulmaya çalışın. Bunu geliştirmek için neler yapabilirsiniz? Foça otellerinde müşterinin problemini derhal çözmenin bir yolu var mı? Sosyal medyadaki çoğu insanın konuyla ilgili bazılarını dinleyecek ve anlayacak birini aradığını göreceksiniz. Çevrimiçi bir şikayeti büyük ölçüde ele alırsanız, çok mutsuz bir müşteriyi bile mutlu birine dönüştürebilirsiniz. Ve en iyi şey, diğer insanların davranışlarınızı Foça otel müşterilerinize görebilecek olmasıdır.

Tabii ki farklı çalışır. Foça otel müşterileriniz ürününüz hakkında palavra ediyorlarsa, bundan faydalandığınızdan emin olun! Tekrar tweet atın, olumlu Tweet’i Foça otel web sitenizde bir alıntı olarak gösterin ve hatta broşürlerinizde kullanın. İnsanların, başkalarının fikirlerine her zaman güvende olduklarını söyleyenlere güvendiklerinden daha fazla güven duyduklarını unutmayın.

Foça otellerinde eğlenceli konuşmaları başlatın
Sosyal medya bir sebepten dolayı ‘sosyal’ medya olarak adlandırılıyor. Twitter, Foça otel müşterilerinizle sohbet etmek için harika bir platformdur. Foça otelinizde bir oda rezervasyonunu paylaşıyorlarsa, onlara iyi bir zaman ayırın, ziyaretlerinin sebebinin ne olduğunu sorun ve belki de bölgede neler yapılması gerektiğine dair ipuçları verin. Böylece kişiselleştirildiniz ve Foça otele gelmeden önce Foça otel konuklarınızla bir ilişki kurmaya başlıyorsunuz. Foça otellerinde müşteri deneyimi, gerçek ziyaretten çok önce başlayabilir.

Foça otellerinde küçük şeylerin büyük etkisi olabilir
Aylar önce ona söylediğin bir şeyi hatırlayan biri tarafından hiç şaşırdınız mı? Bu seni özel hissettirecek, değil mi?

Şimdi bir tweet gördüğünüz diyelim: “Sadece doğum gününüz için Foça otelinizde bir oda var, gerçekten sabırsızlanıyorum!”. Bu kişiyi şaşırtabilirseniz harika olmaz mıydı? O zaman doğum gününüzü sorun. Hatırladığınızdan (ayarladığınızdan veya gündemden) emin olun ve gün geldiğinde doğumgününüzle mutlu olun! Foça otel gönderilerinizi önceden planlamak için bir araç kullanıyorsanız, daha da kolaylaşır, hemen planlayabilirsiniz. Şimdi daha fazla almak istiyorsanız, bu odanın hangi odada olduğunu bulmaya çalışın ve Foça otellerinde yastıklarınıza el yazısıyla yazılmış bir not veya küçük bir hediye koyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here