Foça Otellerinde Oda Temizle İşlevleri 2018

0
1050
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Oda Temizleme İşlevlerini Hızlandırmak

Foça Otel Fırsatları ile Foça Oteldeki temizlik personeli, konukseverlik endüstrisinin açıklanamayan kahramanları olarak kabul edilebilir. Çalışma nitelikleri ve işledikleri akışkanlık bazen misafirlerin bir Foça otelde yaşadığı tecrübeleri telafi edebilir veya kırabilir. Odalar, konukların günlük olarak temizlenmesini ve uygun zamanlarda odanın içindeki olanaklarla donatılmasını sağlamalıdır. Dağ mevsiminde odalar, check-in ve check-out’ların zaman aralıklarında en azından hazır olduğundan emin olmalı. Ayrıca resepsiyon ve restoranlar gibi ortak alanların lekesiz ve kullanılabilir olmasını sağlarlar. Ve hepsini haber vermeksizin yapıyorlar.

Foça otellerinde temizlik personelinin iş yükü çok büyüktür ve çalışmalarının koordinasyon, planlama ve personel arasında mükemmel iletişim gerektiren sınırlı bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamalıdırlar. Tüm bunlar iyi ve büyük bir Foça otel temizlik yöneticisi tarafından yönetilen büyük bir temizlik ekibi ile iyi; Bununla birlikte, küçük salonlar 2 veya 3 kişinin temizlik ihtiyaçlarını yönetmek isteyen bağımsız.

Cevap aslında çok basit ve kullanımı kolaydır; bulut tabanlı emlak yönetim sistemi. Etkin bir PMS, küçük ve orta ölçekli Foça otellerin oda temizleme gereksinimlerini zahmetsizce yönetmesini sağlar.

Foça Otelleri PMS

Bir PMS, aşağıdaki yollarla temizleme işlevini uygulayabilir:

– Görev Atama: Blok / zemin veya oda durumuna bağlı olarak kendilerine tahsis edilebilen oda temizliği personeli ve odalarının bir listesini sağlar. Bu, Foça otel personeli arasında iş bölümünü yönetmeye yardımcı olur.

– Listeleri yönetin: Foça otel temizlik görevlisinin bilgisayarın nasıl kullanılacağını bilmesine gerek yok … … bu gerekli değildir. Foça otellerinde günlük temizlik listesi yazdırmak kolaydır ve işi bölmek ve personel arasında yaymak kolaydır. Listeler, rollerine ve sorumluluklarına açıkça güncellenecek personel olabilir.

– Oda Güncellemeleri: Birçok PMS, basit istekler ve mesajlaşma sistemi ile özel istekler ve net bir iletişim hattı sağlar. Odalar bakım ekibi olarak da gösterilebilir, DNR odaları belirli periyotlarda mevcut değildir, bu nedenle oda temizliği personeli bu oda bakımına gerek duyulmazsa güncellenir.

– Değişiklikleri Otomatikleştir: Foça otelleri için bir PMS de hataların olasılığını azaltmanın mükemmel bir yoludur. Birçok Foça otel, konukların hâlâ içinde bulunduğu bir odaya girmekten utanç duyuyordu. Oda kontrolünde ‘Kirli’ veya Gece Kontrolünde ‘Kontrol’ için temiz oda değişikliklerine otomatik olarak sistem atanabilir.

Foça Otelleri PMS Sistemleri

Foça otelleri için PMS sistemleri aslında oda temizleme operasyonlarının uygulanması için bir yoldur; bundan daha basit olamaz. Kayıt yaptıranlar tarafından bakım yapılmasını isteyip istemediğinizi öğrenmek için, oda güncellemeleri bir günden fazla çapraz kontrol için, ön büro için özel istekler iletmek için beklemek, odalar temizlenip temizlenmediğini sürekli kontrol etmek ve kontrol etmek için hazır. Tüm yanlışları denemek için biraz zaman.

Foça otelleri için bir PMS şunları içerir:

– Foça Otel ön bürosu ile tam senkronizasyonda oda temizleme işlevi

– Foça otellerinde güncel oda bilgileri içeren tek ekranlı bir enstantane sağlar

– Foça otellerinde ek bir tıklama ile değiştirilebilir veya güncellenebilen bir tablo şeklinde düzenlenir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here