Foça Otellerinde Neden SEO Ve PPC En İyi Sonuçlar İçin Birlikte Çalışmalı? 2018

0
320
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Neden SEO Ve PPC En İyi Sonuçlar İçin Birlikte Çalışmalı?

Bir Foça otelin dijital pazarlama stratejisini başarılı bir şekilde kullanmak, işin özellikleri ve özellikleri sürekli değiştiği için karmaşık olabilir. Bununla birlikte, odaklandığınız iki faktör, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve tıklama başına ödeme (TBM) reklamlarıdır.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

SEO nedir?

SEO, bir Foça otel web sitesinin, içerdiği kelime öbekleri ve kelime öbeklerini aradığında arama motoru sıralamalarında açıkça görülebilmesini sağlamanın bir yoludur. Bu, neredeyse on yıldır popüler olan bir organik pazarlama yöntemidir, ancak anahtar kelime doldurulmuş kısa makaleler çevrimiçi dağıtımından bu yana önemli ölçüde değişmiştir.

PPC nedir?

PPC, reklamverenlerin, reklamları arama motoru listeleme sayfalarındaki reklamları gördükten sonra reklamlarını her tıkladığında bir ücret ödediği ücretli bir reklamcılık yöntemidir. Foça otel sitenizi organik olarak satın almak yerine sitenizi bir ücret karşılığında ziyaret etmenin bir yoludur.

Neden birlikte kullanıyorsunuz?

Organik SEO’da zaten iyi çalışıyorsanız, Foça oteliniz için alakalı anahtar kelime öbekleri satın almanızı önermek garip gelebilir. Gerçekten de, birçok organizasyonda, bir strateji ya da diğeri rahatsız edilmez. Diğer durumlarda, PPC ve SEO projeleri farklı ekip üyeleri tarafından şirketin tamamen farklı bölümlerinde yürütülmektedir, ikisi arasında iletişim kurulamamakta veya PPC’yi yürütmek için harici pazarlama ajansları kullanılmaktadır. Ancak, bu Foça otelde gerçekleşirse ve her iki pazarlama yöntemi de bir balonda olup bitenlere benziyorsa, o zaman yolunuzu değiştirmenin zamanı olabilir. Çünkü teklif aynı zamanda bir seferde çalışırsa iyi sonuçlar alabilir. Hem SEO hem de PPC’nin çalıştırmak için para kaybı olduğuna dair yaygın bir inanışa rağmen, gerçekten tamamlayıcı olabilirler ve doğru şekilde yapılırsa yatırım getirinizi artırabilirler. Sonuçta, her ikisi de büyük ölçüde anahtar kelimeler kullanıyor: PPC’de SEO, site yapısı hakkında değerli bilgiler sunarken, hangi içeriğin üretileceğini size söylüyor. Ve insanlar baktıkları şekilde hem tepkili hem de tepki veriyorlar, bu yüzden neden iki farklı ama etkileşimli pazarlama yolu ile uğraşmıyorsunuz?

Yakın tarihli bir araştırmaya göre, marka adı hem organik hem de ücretli arama sonuçlarında gösterildiğinde toplam tıklamaların yüzde 92’sini çekmiştir. Bununla birlikte, marka yalnızca organik olduğunda, yalnızca tıklamaların yüzde 60’ını çekti.

İşte SEO ve PPC’nin birlikte çalışabileceği birkaç yol var:

Arama Listesi Sayfalarında Ekstra Görünürlük

Foça otelleri olarak organik SEO konusunda çok çalışıyorsanız ve arama yaptıktan sonra Google’da görünmeyen iyi ifade edilmiş bir reklam için ödeme durumuyla ilgili anahtar kelimeler arıyorsanız, o zaman varlığınızı en az iki kez göreceksiniz. Bu, ekranınızın kapsamını en üst düzeye çıkarır, rakiplerinizin veya çevrimiçi seyahat acentelerinizin erişimini azaltır ve Foça otel web sitenize doğrudan daha fazla trafik çekme olasılığını artırır.

Her İki Takımdan Daha İyi Analiz

Her bir pazarlama türünde çalışan ekipler birbirleri hakkında farklı anlayışlara sahip olacağından, kaynakları daha fazla bilgi için toplanabilir. Örneğin, PPC kullanıcıları, hangi reklam metninin dönüşüm açısından en iyi performansı göstereceğini bileceklerdir, ancak bu, maksimum verimlilik için meta açıklamalar ve blog gönderilerinde SEO tarafından yeniden kullanılabilir. Flip tarafında, SEO, kalite puanlarını artıracak ve reklamı daha etkili hale getirecek ücretli reklamlar için hangi kopyaların seçilmesi gerektiği hakkında bilgi sağlayacaktır. Her iki taraftan da verilerin kullanılması, araştırmacılarınızın daha geniş ve kapsamlı bir resim bulmasına ve aradıkları şeyi bulmasına yardımcı olacaktır.

Analitikte Geliştirilmiş Performans

Google, hipermetin Analytics algoritmasından anahtar kelime düzeyinde veri aldığından beri hangi kelimelerin ve kelime öbeklerinin web trafiğini getirdiğini bulmak nispeten zor olmuştur. Ancak, SEO’nun yanında çalışan bir TBM kampanyasıyla, AdWords’ü kazanmış olduğunuzla ilişkilendirebilirsiniz. Bu sayfada, Foça otelleri için hangisinin iyi performans gösterdiğini ve organik arama için odaklanabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Organik olarak reklam metninizi düzenlemek için kullanabileceğiniz web sayfaları, bu arada, SEO kullanarak ilginç bilgiler sunabilir, bu arada, PPC ekibi daha sonra para atar ve niş ifadeler ve uzun kuyruk anahtar kelime öbekleri gibi şeyleri kapsayacaktır israf şartları üzerinde.

Beklentileri takip et

Web kullanıcıları ücretli bir reklamı tıklarsa ancak sonuçta elde edilen sayfanın reklamın tonu veya ifadesiyle uyuşmadığını fark ederse, yüksek hemen çıkma oranları kolayca oluşabilir. Bu bağımsız SEO ve PPC takımlarının sonucu olabilir; Sonuç olarak, PPC ekibinin son açılış sayfalarında herhangi bir etkisi olmayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here