Foça otellerinde mülkiyet yönetim sisteminizin yapması gereken dört şey

0
160
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça otellerinde mülkiyet yönetim sisteminizin yapması gereken dört şey

Foça Butik Otel Yönetimi En İyi Uygulama Kaynakları Foça otellerinde her zaman en yoğun zamanda olduğunuzda, güvenebileceğiniz ve güvenemeyeceğiniz şeyleri anlamaya başlıyorsunuz.Foça otellerinde bu yaz, bağımsız foça otelciler mülkiyet yönetim sistemlerinin ekstra işlere ayak uyduramadığını fark etmeye başlayabilirler. Sizin için çalışmayan bir sistemi kullanmaya devam etmek yerine, mülkiyet yönetim sisteminizin son derece iyi yapılması gereken dört şeye bakın:

Foça otellerinde çevrimiçi seyahat acenteleriyle (OTA) gerçek zamanlı bağlantı

Foça otellerinde yazılar dürtü tatilleri için mükemmel zamanlardır, bu da son dakika rezervasyon anlamına gelir. Yolcular, özellikle bin yıldır tatil için en iyi fırsatları bulmak için OTA’lara bakacaklar. Ancak, bağımsız foça otelinizin tüm OTA web sitelerinde listelendiğinden emin olmak için savaşın sadece yarısıdır. PMS’niz gerçek zamanlı bağlantı sunmuyorsa, kaybedilen gelire yol açan karmaşık ve çift kişilik rezervasyonlar yaşayabilir ve genellikle olumsuz bir çevrimiçi incelemeye neden olabilirsiniz. web siteniz dahil olmak üzere diğer tüm siteler de dahil olmak üzere bir OTA sitesinden bir odayı kaldırmanıza izin veren doğrudan iki yönlü bir bağlantı sağlar. Bu noktada, overbooking konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve gelen rezervasyonlara odaklanabilirsiniz.

Foça otellerinde rezervasyonlarınızı doğrudan komisyon olmadan yapın

Foça otellerinde web sitenizde bir rezervasyon motoruna sahip olmak bu yaz inanılmaz derecede önemlidir. Fiyatlar ve kullanılabilirlik için ön paneli arayacak veya e-posta gönderen gezginler bitmiştir. Muhtemel bir misafir, bir çevrimiçi odayı kolayca ayırt edemezse, başka bir foça otele transfer edilecektir. Foça otellerinde bağımsız bir foça otel için rezervasyon motorunun değerini ve önemini biliyor. Foça otellerinde bu nedenle, web sitenize kolayca entegre edilebilen bir rezervasyon motoru sunuyoruz. Hiçbir rezervasyon, konuklara kendi tesislerini doğrudan tesisinizde ücretsiz olarak rezerve etmelerine izin vermeyecektir.

Foça otellerinde tüm operasyonlarınızı yönetin

Foça otellerinde bu yaz, sahip olduğunuz birçok faaliyetle, tüm operasyonlarınızın iyi organize edilmiş bir yerde tutulduğunu bilmek önemlidir. Bir foça otelin , oda atamaları, misafir istekleri, kat hizmetleri durumu, oda bakımı, grup rezervasyonları, maliyet yönlendirmesi ve kredi kartı işlemleri gibi önemli görevlerin kolay yönetimine izin vermelidir. Foça otellerinde ekibinizi aynı sayfada tutmaya çalışıyorsanız veya farklı sistemlerde giriş ve çıkış yapmak için vakit ayırıyorsanız, değişme zamanı olabilir.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Foça otellerinde kapsamlı Raporlar ve Önemli Performans Verileri Sağlayın

Foça otellerinde sürekli olarak, bağımsız foça otelciler uzun vadeli başarı elde etmek istiyorlarsa, işlerini sürdürmeliler. Bir foça otel PMS, operatörlere gelir yönetimi sağlamalı, gerçek zamanlı sağlık durumunu gösteren performans verilerini ve raporları sağlamalıdır. Foça otellerinde doluluk gibi metriklere foça otel mülk yönetim sistemi üzerinden kolayca erişilebilir olmalıdır. Bu yüzden özelleştirilebilir raporlama sunar, böylece ne kadar meşgul olduğunuzu takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here