Foça Otellerinde Misafirlerle Duygusal Bir Bağ Oluşturmak 2018

0
160
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Misafirlerle Duygusal Bir Bağ Oluşturmak

“İnsanlar söylediklerini unutacaklar. İnsanlar ne yaptığını unutacaklar. Ama insanlar onları nasıl hissettirdiğini asla unutmayacak” (Maya Angelou)

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Foça otel markalarının iş sonuçları hayret verici. Sadece mal satmaya ve para kazanmaya odaklanan diğer şirketlerden farklı olarak ne yaparlar? Foça otelleri duygulara odaklanırlar. Bu markalar milletler tarafından seviliyor ve onların akıl yürütmelerinin, duygulara odaklanmak için bilimsel bir nedeni olması. Araştırma, karar vermenin duygusal olarak tahrik edilen bir etkinlik olduğunu kanıtlamıştır. İnsanların büyük çoğunluğu “Ben onu seviyorum”, “Onu seviyorum” veya “Kendimi iyi hissediyorum” gibi duygusal kararlar veriyorlar.

Foça otellerinde iletişim anahtardır!

Foça otel misafirlerinizle duygusal bir bağ kurmak için hikayenizi onlara nasıl anlatacağınızı bilmek önemlidir. Birçok Foça otel, gerçeklerin ve rakamların hedef gruplara hitap ettiğini düşünüyor, ancak bu çoğu zaman değil. Biriyle konuştuğunuzda, düşünün; gerçekleri ve figürleri değil, birbirlerini. Bu hikayeler, genellikle hikaye anlatıcı olarak adlandırılan anılar ve deneyimlerden oluşuyor ve sizler hikaye anlatıcılara bağlılık gösteriyorsunuz.

Hayran olmak mı?

Bir Foça otel ve bir hayranlık arasındaki fark basittir. Bir Lovemark, Foça otel misafirleriniz tarafından tanınmaktan çok hoşlanıyor. Foça otel misafirlerinize bilgi vermek yerine, çok güçlü bir ilişki kurmaya çok zaman harcamanız gerekir. Bunu bir anlatı değil, bir aşk hikayesi oluşturarak yapabilirsiniz. Akılda tutulması gereken bir ipucu: “Her yeni turundan sonra, yarışı durdurmak ve Foça otel misafirleri ile tutarlı ve duygusal bağlantıları oluşturmaya odaklanmak size hiçbir şekilde durma yoksa, her şey için düşmek.” Ve, “sorumluluk kabul, müvekkili sadakatini kutlamak, büyük hikayeler bulmak, demek ve ifadeleri, tutkulu ol.”

Unutmayın, kendi Foça otelinizi sevmiyorsanız, başkalarını beklemezsiniz!

Senin markanla başa çıkabiliriz! Foça otellerinde rekabet avantajı yaratmak için misafirperverlik ve seyahat endüstrisinde güçlü bir kurumsal kimlik ve markaya sahip olmak şarttır. Bir markanın etkili olması için, Foça otel işletmenizin tüm alanlarında tutarlı olması gerekir. Şirket içi tasarım ekibimiz, nihai markanızın şirketinizin temel değerlerini karşıladığını ve yansıttığını garantilemek için her adımda sizinle birlikte çalışır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here