Foça Otellerinde Kat Hizmeti 2018

0
300
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Kat Hizmeti Ve Sosyal Medya Cesareti

Foça Otel ve Foça otellerinde kat hizmeti, Foça otelin kalbini temsil etmektedir. Fakat bir Sosyal Medya ortamında, bu unutulmuş bir ticaret haline geldi.

Temizlik yönetiminde öz yönetimin bir noktasında çalışmak benim sevgime ve kalbe yakındır.

Temizleyiciler, olağanüstü bir konuk deneyimi sağlamada kritik bir rol oynamaktadır. Ev bakıcılarının anahtar mutluluk faktörlerine dahil ettikleri tüm bölümleri anlamak önemlidir.

İnanılmaz bakış açıları ve verileri için oda kontrolüne özel teşekkürler ve bilgilerinin Foça Otel konuklarını aydınlatan ve eğiten bir şekilde sunmaları için minnettarım.

İlk izlenim, müşteri deneyimi için aşama oluşturdu
Temiz bir oda, konukların ihtiyaçlarına ve ihtiyaçlarına hizmet etmek için sevgi sanatını temsil eder. Temiz odaya açılan bir kapı, konuk için tüm duyuları etkiler – koku, görme, tat, duygu ve işitsel.

Hizmet sektörü, konaklama ve turizm konsepti
Bir Foça otel temizlik departmanının rolünü, işlevini ve organizasyonunu açar.
Konuklarla profesyonel ve etkili iletişim kurun
Hizmetçi / oda görevlisinin görevlerine uygulanan temizlik ilkelerini ve uygulamalarını göstermek;
Misafir odası temizliği ve kamusal alan temizliği ile ilgili olarak temizlik sürecinde teorik bilgilerin elde edilmesi;
Temizlik ekipmanlarının, araçların, kimyasalların ve elleçlemenin uygun kullanımı
Konuklara temizlik hizmeti vermek
Diğer temizlik işlemlerini gerektiği gibi yapın ve
Güvenli ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayın

Foça Otellerinde Kat Hizmetleri Departmanının Rolü
Konaklama biriminin ana ürünü; Bu nedenle, Temizlik Bölümü herhangi bir Foça otel işletmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Temizlik konuk odaları, Foça otelin tüm ortak alanlarının temizliği için konuk çamaşırhanesi ve konuk odalarından sorumludur.

Şirket içi işbirliği
Foça otel oda temizliği ve ön büro arasında yakın bir bağlantı olması şarttır. Bu bağlamda, odalar en kısa zamanda hazırdır. Çok sık misafir, örneğin, ekstra battaniyeler, bebek karyolası, vb. bunu isteyecektir. Resepsiyondan temizlik bölümüne gönderilir. Bu nedenle, bu iki önemli bölüm arasında iyi iletişim şarttır.

Temizlik sorumlulukları
Temizlik bölümü günlük ve periyodik olarak konuk odalarını temizlemekten sorumludur. ve çoğu durumda ortak alanlar. Bu departman bakım işleri, çarşaf ve mobilyalar, halılar ve mobilyalar, yataklar ve yatak takımları ve bazen de misafirler ve bölümler için çamaşır yıkama hizmetleri sunmaktadır.

Foça otellerinde temizlik standartları
Temizlik departmanı yüksek standartta bir temizlik uygulamasına sahip olmalı veya misafirler tatmin edilmeyecektir. Temizlik işlerinde çalışmak çok özel ve önemli bir aktivitedir.

Birçok insan arasında sadece bir sayı değil; Sen bir takımın parçasısın. Kat hizmetleri personelinin verimliliği, mutfak, restoran veya resepsiyon personeli ile tüm Foça otelin başarısına eşit ölçüde katkıda bulunmaktadır.

Herhangi bir Foça otelin itibarı ve başarısı, tüm personelinin, özellikle de misafirlerle ilgilenenlerin üretkenliğine ve katkısına bağlıdır.

Büyük bir ustanın özellikleri
Temizlik personeli aşağıdaki değerli özelliklere sahip olmalıdır:

Taktikler, diplomasi ve takdir hakkı
Ahlak ve iyi davranış
Nezaket ve uygarlık
Tatmin edici kişilik
Dürüstlük ve özveri
Gerçek hizmette olma arzusu
Detaylara dikkat
İyi iletişim becerileri
Verimli
Gelenler, Ev Sahipleri, Kalkışlar ve Reddetmeler

Bir Foça oteli mükemmel durumda tutmaya ve mükemmel bir konuk deneyimi sunmaya hazır olmak, sadece bir “ekipten” daha fazlasıdır.

Oda kontrolü yüzlerce otele yerleştirildi. Bazı önemli veriler, konuk deneyiminin yukarıda ve ötesinde olduğundan emin olmak için sahnelerin arkasında neler olduğunu göstermek için yola çıktı.

Foça Otel konukları her gün % 36’dan % 61’e kadar açıktır. Temizlik ekibi için daha fazla iş demektir. Ortalama olarak, o gün pazarlanmakta olan bir odanın tamamen temizlenmesi 31,5 dakika sürer; Bir odayı temizlemek için harcayacağınızdan % 30 daha fazla zaman alır.

İyi haber, ortalama olarak, bir Foça otelden daha fazla konaklama var. Konukların % 39 ila % 60’ı bir gecede kalmakta ve bu odaları temizlemek için gereken süre 20,5 dakikadır.

Buna ek olarak, Foça otelin odalarının neredeyse % 7’si ret veya rahatsızlık nedeniyle temizlenmemelidir.

Güle güle ile Panoları, Hoşgeldiniz Teknolojisi
Oda kontrolelri ayrıca odadaki dolguyu da ele alır. Mekanlarda çalışırken ve dışarıdan ilgilenirken, teknoloji, dijital medya, yeni medya ve Sosyal Medya’yı bir meydan okuma olarak algıladım.

Foça otelleri için günümüzde etkili iletişim daha kritik hale gelmiştir çünkü çoğu zaman Sosyal Medya’nın herhangi bir kaygıyı ifade etmesine yol açmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here