Foça Otellerinde Etkileyici Pazarlama 2018

0
384
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Etkileyici Pazarlama

Foça Otel ve Foça otellerinde etkileyici pazarlamanın anahtarı kitle erişimini hedefliyor. Empresyonistlerin buraya değer katmasını sağlamak için Foça otel pazarlama kampanyalarına bakın.

Foça otellerinde hedefleriniz ve oyuncularınızla çalışın. Başarısız kampanyaların çoğu genellikle gerçekçi olmayan beklentilerden kaynaklanmaktadır.

Aracıları kullanmanın bazı etkili yolları;

Röportajlar
Konuk gönderileri
Web Seminerleri
İçerik paylaşımı
Hedeflenmiş kitle
Birlikte yaratma
Büyükelçi
Olaylar

Kaldıraç 1-5’leri birleştirerek ve Foça otelinizin pazarlama stratejilerini ve taktiklerini karşılayan bir Topluluk Personel Profili oluşturarak yapılabilir. Ve unutmayın, tüm taraflara değer katan iki yönlü bir süreçtir. Kazan-Kazan-Kazan işlemi oluşturamıyoruz;

Kazanan Faktörler
Müşteriler için kazan
Otel için kazan

Pareto ilkeleri olarak da bilinen 80/20 ilkesi, yatırılan katılımcıların % 20’sinin sonucun % 80’inden sorumlu olduğunu belirtmektedir.

Çalışmak istediğimiz denge, Foça otel ürünlerinin ve hizmetlerinin değerinin yüzde değerinin (veya daha da iyisi) yüzde yirmisini temsil ettiği zamandır. Ancak çoğu kez, hizmetlerin ve ürünlerin % 80’inin algılanan müşteri değerinin yalnızca % 20’sini temsil ettiği bir hatadır.

Ajanlar sıklıkla Sosyal Kanıtları temsil eder. Ve bu, 80/20 Prensibinin anahtarıdır, kalabalığınızda göze çarpan önemli bir kişiye ihtiyacınız var. Sosyal Kanıtların anahtarı, bir Topluluk Affetmecisinin hareketini takip etmektir. Bu, taraftarların parti için farkındalığı artırmaya ve Partiye getirmeye yardımcı olduğu ortadadır. Bir ürün satın alma sürecini başlattıktan sonra, Topluluk mekanizması bu eylemi yansıtacak ve İyi niyetli davranışların dalgalanma etkilerine sahip olacaksınız.

Foça Oteller örneğinde, topluluk mekanizması, elde edilen sonuçların % 80’ini temsil ederken, bu örnekte, yatırım yapılan girişlerin % 20’sini almaktadır.

Etkileyenlerin etkisini ölçme
Efektörleri etkileyecek ölçü ve ölçüm yöntemlerini tanımlamanız önemlidir. Ziyaretler, sözler, promosyonlar ve potansiyel müşteriler gibi sonuçları ölçmek istersiniz.

Etki hakkında konuştuğumda ortaya çıkan bir özellik, ilk hedefleri karşılayan etkilerin beklendiği zaman çerçevesidir.

Etkinliğin pazarlanması etkili bir araçtır ve etkinliğinizin değerini hangi ölçülerde ölçebileceğinize karar verirseniz, otelinizle çalışacak içeriği tanımlayın ve topladığınız verileri yorumlama yeteneğini tanımlayın.

Bu, Foça oteliniz için en iyi Etkisini bulmak için bir temel oluşturmanız gereken iki yönlü bir süreçtir.

Etkileyici pazarlamaya odaklanan otellerin doğrudan doğrudan Foça otellerinin hedef pazar segmentlerine konuşan kuruluşlarla işbirliği yapması gerekiyor. Etkileyici insanlarla işbirliği yaparak güvendiğinizde, erişiminizi hızla arttırabilir ve kısa bir dönüş içinde büyük bir kalabalığa katılabilirsiniz. Buna blogcular, düşünce liderleri, diğer yerleşik Foça otel markaları ve benzerleri dahildir.

Faktörler araştırma sürecinde önemli bir rol oynamaktadır. Foça Otel, topluluk üyeleriyle uyumlu olduğunda, ürün ve hizmetlerini araştırma sürecinde birçok potansiyel müşterinin önüne koyabilirler.

Metrik

Farkındalık – Erişim
Düşünme – Tıklamalar
Tercih – Paylaşım
Rezervasyon – Dönüşüm
Sadakat – Tutma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here