Foça Otellerinde Bilmeniz Gereken Önemli Otel Teknolojisi Eğilimleri 2018

0
296
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Bilmeniz Gereken Önemli Otel Teknolojisi Eğilimleri

Foça Otelleri tarafından yakın zamanda yapılan bir çalışmada, misafir ve müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olacak yeni Foça otel teknolojisine yatırım yapmak önemli bir değişim olmuştur.

Anketten elde edilen önemli teknoloji bulgularından bazıları şunlardır:

Merkezi rezervasyon sistemleri zincir ölçeklerinde neredeyse evrenseldir.
Foça Otel hizmetleri için mobil uygulamaların kullanımı sektörde bir bütün olarak % 35 oranında artmaya devam ediyor.
Mobil cihazların check-in için genel kullanımı önemli ölçüde artmıştır. Bu hizmet Foça otelin % ??65’inde sunuldu.
Odada yüksek hızda internet ve kablosuz erişim artık bir endüstri standardı haline geldi ve Foça otelin % ??98’ine ulaştı.
Oda Sadece internet ücretinin % 9’u.
Yüksek Çözünürlüklü ve / veya Düz Ekran TV’ler, yaklaşık 10 (% 88) odasının yaklaşık dokuzu içerisindedir.
Açıkça, yeni teknoloji yatırımlarının misafir ve müşteri memnuniyeti üzerinde önemli bir etkisi olmayacaktır.

Yeni pazar trendlerine yönelik birleşik bir çaba olmalı. Y kuşağı şimdiye kadar yaşadığı en yıkıcı trendlerden bazılarını şekillendirdi.

Önemli kararlar ve rezervasyonlar gerçek zamanda yapılır. Mobil, Foça otel web sitelerinde ve Sosyal Kanallarda gerçek zamanlı teklif vermek için gerekli hale gelmiştir.

Burada, bazı büyük Foça otel teknolojileri trendlerini inceleyeceğim.

Teknoloji sürekli gelişmekte ve bir noktada her sektörü etkilemektedir. Foça otel ve büyük konaklama endüstrisi farklı değildir.

Foça Otellerinde Misafir Denetim Araçları
Bir Foça otel web sitesine bir misafir inceleme widget’ı eklemek, popülerliği artırmaya yönelik bir trenddir. Geleneksel olarak, birçok Su Samuru, bu tür widget’ları uygulamakta yavaştı çünkü iyi yorumlar ve kötü yorumlar yayınladılar. Bu fikir, Foaç otelin orijinallik ve şeffaflığın markayı çevrimiçi topluluğa yönlendirmenin anahtarı olduğunu bildiğinden beri değişti.

Video Tabanlı Sosyal Medya
Facebook, herkese hitap eden popüler bir sosyal medya kanalıdır, ancak çoğu YouTube gibi video tabanlı biçimleri benimseme konusunda daha yavaştır. Şu anda, Foça otellerin yalnızca üçte biri, Facebook’taki beşe kıyasla, YouTube’u kullanıyor. Su samurlarının video temelli içerik ve iletişim için artan talebe ayak uydurabilmeleri için bu durumun değiştirilmesi gerekiyor.

Personel eğitimi ve işe alım
Foça otelinizin başarısının anahtarı, personelinizi güçlendirmek ve yeni teknoloji ve Sosyal Medya hakkında eğitmektir. Sosyal medya katılımı ile size yardımcı olabilir, topluluğunuzu iyileştirebilir ve olumlu performans göstergelerini olumlu yönde etkileyebilir.

Foça otelin, markanızı temsil edecek en iyi uygulamaları vurgulayan iyi bir Sosyal Medya politikasına sahip olduğundan ve sık sorulan sorulara uygun şekilde nasıl yanıt verileceğini açıkladığından emin olun.

Gelecek için adaylar Foça Otel çalışanları yeni teknoloji, Yeni Medya ve Sosyal Medya hakkında bilgi sahibi olmalıdır.

Sosyal Medya İyileştirme
TripAdvisor, Yelp, Expedia ve Kayık Sosyal Medya artık müşterilerimiz için önemli bir rol oynuyor. Müşteri, topluluklarından gelen yorumları kontrol etmeye alışıktır ve aksine, topluluğuna yardımcı olacağına inandıkları değerlendirmeleri sağlar.

Foça Otel, ürünleri ve hizmetleri etrafında yeni ve geliştirilmiş bir farkındalık yaratmak için Sosyal Medya’yı kullanıyor.

Uygun stratejiler uygulandığında, Sosyal Medya düşük maliyetli, yüksek etkili bir pazarlama ve hizmet kanalı haline gelebilir.

Foça otellerinde Sosyal Medya İyileştirmesi, oteller topluluğunun gerçekte ne olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmenin ve ardından müşterilerin gerçekten istediği yeni ürünleri veya hizmetleri uygulamaya koymanın yeni yoludur.

Self Check-In
Smart Media artık Akıllı Kontroller ile Self Check-in ve kapılar açılarak misafirler için yeni seçenekler sunuyor.

Foça otel ekibinin üyeleri, işbirlikçi çalışmalar yoluyla, yeni benzersiz değerler ekleyen ve misafirlerle etkileşime giren deneyimsel Müşteri / Konuk Sanatçıları haline dönüşecek.

Müşteri servisi
Twitter ve Facebook gibi kanallar artık genişletilmiş Müşteri Hizmetleri kanalları haline geldi. Uygun dinleme stratejileri sayesinde, Foça otel şimdi biraz kaygıya dönüşmeden önce harekete geçmek için eşsiz bir fırsata sahiptir.

Dinleme ve empati, Foça otel ekibiniz için hala temel becerilerdir.

3D ve Sanal Turlar
İnsan beynini inceleyen uzmanlar, insanların ilk maruz kalma gününden sonra en az yüzde 90 doğrulukla 2500’den fazla görüntüyü hatırlayabildiğini keşfettiler.

Sahiplerin çalışmaları, görsellerin bir tür eylem oluşturduğu bir bağlam oluşturmaktır.

3D ve Sanal ile, mesajlarınızı nasıl sunduğunuza yeni bir boyut ekleyebilirsiniz.

Canlı yayın
Foça Otel, Canlı Akımın gerçek değerini keşfediyor. Etkinlikler ve konferanslar sırasında Canlı Akışları kullanmak, katılımcılarla etkileşime geçmek ve Foça otele gelemeyenlere değer sağlamak için harika bir yoldur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here