Foça Otellerinde Basın Ve Medya Kitlerinden Tanıtım 2018

0
589
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Basın Ve Medya Kitlerinden Tanıtım Almak

Foça Otel ve Otelleri Bu yazıda, basın ve medya kitlerinin nasıl tanıtıldığını tartışmak istiyorum. Aynı şeyi açıklamak için genellikle “kitler” ve “kit kitleri” kullanılır.

Bunlar, iş bilgilerini basına ve medyaya iletmek için kullanılan bilgi paketleridir. Onları Foça otellerindeki işinizi tanıtmak ve bununla ilgili en önemli bilgileri iletmek olarak düşünün.

Foça otellerinde neden basın veya medya kitine ihtiyacınız var?
Medya kapsamı herhangi bir iş için önemli olmakla birlikte, konaklama endüstrisi için özellikle yararlıdır.
Sonuçta, seyahatlerinizin çoğu Foça otel konaklamaları için rezervasyon yaparken sadece makalelere, blog gönderilerine ve yorumlara güveniyor. Aslında, bloglama, sözlü pazarlama yöntemlerinde en güçlü kelimelerden biridir.

İyi bir iş yaptığınızı ve bir gazeteci ya da blog yazarıyla Foça otelinizi bir makale veya blog gönderisinde tanıtmak istediğinizi varsayalım. Aferin! Yaşamınızı kolaylaştırmak ve Foça  otelinizin eksiksiz bir doğrulukla iletişim kurmasına yardımcı olmak için bir medya veya medya setine ihtiyacınız var.

Eğer hazır değilseniz ve basın fırsatı ile bir bağlantınız varsa, onu bir araya getirmek çok zor. En kötü durum senaryosunu, hatta paha biçilmez tanıtımları bile kaçırmış olabilirsiniz.

Sonuçta, bu sorguları beklenmedik bir şekilde alabilirsiniz. Medya temsilcileri genellikle Foça otelleri web sitenize rastgele gelir.
Örneğin, seçilen dizinler ve tasarım blogları düzenli olarak sitelerine Foça otelleri web siteleri eklemek için harika yerler arar. Seyahat blogları genellikle belirli bir şehirdeki veya ülkedeki en iyi oteller hakkında yazıyor.

Bu yayınlarda basın veya medya setinde yer alma olasılıkları daha yüksektir. Gazeteciler ve blog yazarları yüksek kaliteli materyallere ihtiyaç duyar, bu yüzden onları bulmak için onları olabildiğince kolaylaştırın.

Foça otellerinde bir basın veya medya kitini nasıl bir araya getiriyorsunuz?
Foça Otel, baskı kitleri için standart bir formata sahip değildir.
Gazetecilerin günde birkaç kez geçtiğini unutmayın. Medya kitiniz okuyucunun dikkatini çekmelidir. Bu oranda gazetecilerin ve blog yazarlarının Foça otelinizi hatırlama ve vurgulama olasılığı daha yüksektir.

Ne dahil etmeniz gerekiyor:

Giriş mektubu: Giriş mektubu, Foça otelinizin ve basın ya da medya kitinizin ilk izlenimidir. Bunu olabildiğince çekici ve çekici hale getirmeniz önemlidir. Basın veya medya kitinizin içeriği ve iş iletişim bilgileri hakkında bilgi ekleyin.

Foça Otel Bilgileri ve Gerçekler: Foça Oteliniz hakkında genel bilgi ve gerçekleri içeren bölümdür. Örneğin, Foça oteliniz hakkında tarih, sahiplik bilgileri ve Foça otel doluluk gibi bilgiler ekleyebilirsiniz. Odalarınız, fiyat ve tesisleriniz hakkında genel bilgiler de eklemelisiniz.

Oturum Aç: Bir basın veya medya kitinde bir logo bulunmalıdır. Yüksek kalitede ve yüksek çözünürlükte olun. Saydam bir arka plan ile en az bir alternatif ekleyin.

Makaleler / Basın: Son zamanlarda (veya daha eski) medyayı eklemek iyi bir fikirdir. Örneğin, Foça oteliniz bölgenizdeki en iyi Foça oteldeki bir blog yayınının parçasıysa, benzer bir yayında sizi tanıtmayı seven bir blog yazarı, blog gönderisinde profilinizi eski yayına bağlayarak güçlendirebilir.

Ödüller: Konaklama endüstrisinde, ödüller sizi rakiplerinizden ayırabilir. İlgili ödüller dahil, ancak bunu yaparsanız yardımcı olabilir.

Çalışanlarınız: Basın veya medya kanalınıza kişisel bir dokunuş eklemek için çalışma profilleri ekleyebilirsiniz. Örneğin, profesyonel geçmişleri vurgulayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü Foça otel görüntüleri: Tüketiciler genellikle Foça otelde kalmamaya veya Foça otelde kalmamaya karar verirler. Bu nedenle, Foça otelinizin ve çevresinin yüksek çözünürlüklü resimlerini eklemeniz çok önemlidir.

Daha fazla fikir:
Şehriniz veya bölgeniz hakkında bilgi: Bölgenize özgü bir şey var mı? Belki de Foça otelinize ve geçmişine bağlayabilirsiniz. Ayrıca, çalışanlardan veya misafirlerden en iyi seyahat önerilerini paylaşmalarını isteyebilirsiniz.

Topluluğun katılımı: Foça oteliniz belirli bir hayır kurumu gibi yerel topluluğunuzda aktif mi? Basın veya medya kitinizde vurgulayın!

Basın bültenleri: Özellikle Foça oteliniz için belirli bir dönüm noktasını vurgulamak isterseniz, medya bülteninize basın bültenlerini dahil etmek uygun olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here