Foça Otelleri Yeniden Pazarlama Hunisi Yatırım Getirisi Sunuyor 2018

0
372
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelleri Yeniden Pazarlama Hunisi Yatırım Getirisi Sunuyor

Foça Otel ‘lerinde Yeniden Pazarlama Nedir? Geleneksel çevrimiçi pazarlamayla, Foça otel web sitenize trafik çekiyor ve ziyaretçilere rezervasyon yaptırmaya ikna etmeye çalışıyor. Bu çaba, Foça otel web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu (seyahat SEO), çevrimiçi reklam (Google AdWords gibi) ve sosyal medya erişimini içerir. Ancak, varış noktasında kalmayı planlayan bir kişi Foça otel web sitenize gelip hemen rezervasyon yapmıyorsa ne olur? Yeniden pazarlamanın başladığı yer burasıdır.

Foça Otel yeniden pazarlamadır ve mesajınızı geçmiş ziyaretçileriniz için bir rezervasyon kararı almaya hazır olmayan web sitenize gönderir. Bu sıcak potansiyel müşterileri, Foça otelinizde kalmakla ilgileniyor olabilir. Geri dönüp rezervasyon yaptırmak için onlara hatırlatmak en iyi eylemdir.

Foça otellerinde en yaygın yeniden pazarlama biçimi, Google Görüntülü Reklam Ağı veya sosyal medya sitelerinde tıklama başına maliyet banner reklamları kullanır. E-posta pazarlamasının etkinliğinden yararlanan bütçe dostu seçenekler vardır. Bunlar arasında e-posta bülteni otomasyonu ve rezervasyon butonu gibi seyahat yeniden pazarlama araçları bulunur.

Foça Otel Rezervasyonu Dönüşüm Hunisi
Doğrudan rezervasyon imtiyazı tüm misafirperverlik işletmelerine aşinadır. Sıralı sürecin bu özetlenmiş görünümü, Foça otel pazarlamacılarının neyin eksik olduğunu görselleştirmesini kolaylaştıracaktır.

Foça Otel Online Satış Huni

“Farkındalık” aşamasında, tüketicileri otel markanızdan haberdar etmek için her çevrimiçi pazarlama yöntemini kullanacaksınız. Bir gezi planlarken ve bir hostele rezervasyon yaparken, Foça otelinizin web sitesi tanıdık olmalı, olumlu bir üne sahip olmalı ve ulaşılması kolay olmalıdır.

Ziyaretçiler, Foça otel web sitenize ulaştığında “Beklentiler” haline gelir. Başka bir yere gitmeden önce Foça otel sitenizi rezervasyon yaptırmaya ikna etmek sizin görevinizdir. Bu yüzden, otelinizin dönüşüm yolunda kalacak yer olduğuna ikna olmalısınız.

Son olarak, “Rezervasyon”, Foça otel dönüştürme avcılığının başarılı bir sonucudur. Çevrimiçi pazarlamaya geri dönüş için yatırım getirisi (YG) önlemleri, muhasebecileri (beklentileri) ne kadar iyi dönüştürebileceğinizi temel alır.

Foça Otel Yeniden Pazarlama Hunisi Tüketicilerin Foça otelinizi sevdiği, ancak rezervasyon yapmama nedeniyle hemen karar vermediği her şey kaybolmaz. Yeniden pazarlama sayesinde Foça otel, yolcuları geri dönüp daha sonra rezervasyon yaptırmaya ikna etmek için ikinci bir şansa sahip. Foça otel e-postasındaki yeniden pazarlama ile aynı dönüşüm hunisi.

Foça Otel E-posta Yeniden Pazarlama Hunisi

Yeniden pazarlama sayesinde, bir ziyaretçinin ilgisini ifade eden ve rezervasyon hatırlatıcısı isteyen bir e-posta adresini yakalayabilirsiniz. Foça Otel yeniden pazarlama teknolojisinin kullanımıyla e-postalar, gelen kutularına zamanında gönderilir. Bu isteğe bağlı hatırlatma, Foça otel markanızı güçlendirir, misafirperverlik, pazarlama mesajınızı iletmenin ve potansiyel müşterilere sitenize geri dönmenin etkili bir yoludur.

Foça otellerinde e-posta yeniden pazarlaması sayesinde, proaktif olarak sitenizi almak için paradaki potansiyel müşterileri yakalarsınız. Yeniden pazarlama olmadan, tüm yumurtalarınızı rezervasyon dönüşüm sepetine anında koyun. Bu durumda, insanların % 97’si ilk ziyaretlerinde seyahat rezervasyonları yapmaz. Foça otellerinde yeniden pazarlama, potansiyel müşterilere devam edebilir, dönüşüm süreci için rezervasyon yapabilir ve müşteriler hayal kırıklığına uğramayabilir.

Foça Otel Yeniden Pazarlama Teknolojisi
Her Foça otel web sitesinde, tümü ücretsiz olarak kullanılabilen bir e-posta yeniden pazarlama kampanyası eklemek için çeşitli seçenekler bulunur. Bu üç seçenek çok az zaman ve temel web sitesi düzenleme becerileri gerektirir, bu nedenle Foça otel web tasarımcınızla veya BT ekibinizle birlikte yardım için çalışmanız gerekebilir.

Foça Otel E-posta İletişim Formu
Mümkün olduğunca küçük tutmak için adlar ve e-posta adres alanları ile yeni bir iletişim formu oluşturun. “Bana Foça otelinizle ilgili bir e-posta gönder” başlığı veya Foça otel bilgilerini ve sitenize bir e-postayla göndereceğiniz noktaya benzer bir bağlantıyı yazın. Bu sayfayı, kabul edilmesi kolay bir alternatif sunmak için mobil mesajınızın “Şimdi Satın Al” şeklindeki sayfaya ekleyin. E-posta isteklerini aldıktan sonra, iyi karşılanmış bir karşılama mesajıyla yanıt verin ve alıcı daha sonra geri dönmeli ve daha sonra bir kitap vermelidir.

Foça Otel Broşürü Bülten Üyeliği
Zaten bir e-posta bülteni sağlayıcısı olan Foça otel için ayrı bir Foça otel yeniden pazarlama listesi oluşturun. E-posta adreslerini yakalamak ve Foça otel broşürü  veya Foça otel broşürüne sahip ol gibi abonelik düğmelerini etiketlemek için bir kayıt widget’ı oluşturun. Örneğin, bir e-broşür ile otomatik olarak rezervasyon hatırlatıcısı göndermek için listeyi yapılandırın. Foça otellerinde müşterilerin yalnızca bir mesaj göndererek spam olmasını önlemek için e-posta pazarlama en iyi uygulamalarını kullanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here