Foça Otelleri Tarafından Yapılan Ortak Hatalar – Bu Hatalar Nasıl Önlenir? 2018

0
167
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelleri Tarafından Yapılan Ortak Hatalar – Bu Hatalar Nasıl Önlenir?

Bir Foça otel sahibi veya pazarlamacı olarak, markanızın diğer milyonlarca farklı mülkte öne çıkmasına yardımcı olmak için farklı tanıtım taktiklerini düzenli olarak test ettiğinizden emin olamazsınız.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Ancak, ne yazık ki, kaçırdığınız dönüşümleri almadığınızdan emin olmak için, blog yazmak, tweet’lemek ve analiz etmek için neler yapıyorsunuz? Trafik geliyor, ama insanlar kredi kartı almazlar ve eğer yapmazlarsa? Odalar, Foça otelleri web sitenizde hata yapıyor olabilir ve potansiyel misafirlerinizi buradan alabilirsiniz. Ama durumun böyle olup olmadığını nereden biliyorsun? İşte düzenli olarak gördüğümüz en yaygın hatalardan birkaçı – ve bunların olmasını önlemek için bazı ipuçları. Su veya elektrik kullanmadığınızı saklamaya çalışıyoruz. Şaka yapan bir şaka ile birlikte, çoğu mülkün bir çeşit imajı vardır, ancak çoğu zaman modası geçmiş olurlar ve eklendikleri için pazarlamacılar orada olması gerektiğini bilirler.

Fotoğraflar, Foça otel web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda gerçekten önemlidir, çünkü konuklar odalarının rezervasyon yapmadan önce nasıl görüneceğini bilmek isterler. Tatiller çok paraya mal olur ve insanlar hayal edebilecekleri şeyleri alabileceklerinden emin olmalıdırlar, tamamen farklı bir şey değil. Sitenizi gerçekten çekici hale getirmek için, tatilinizin fotoğraflarını asla kullanmayın – fotoğrafları kendiniz çekin veya profesyonel becerilerinizi değerlendirin. Kompozisyon söz konusu olduğunda, hedef kitleyi göz önünde bulundurarak ve bildiğiniz şeylerin fotoğraflarını çekerek insanların hayal gücünü yakalamayı hedefler.

TripAdvisor’a göre, gezginler % 20 daha fazla web sitesiyle 20 veya daha fazla resim çekiyor, bu kesinlikle gerekli. Bilinçaltı duygular ikna edici reklamın en güçlü faktörlerinden biridir, bu yüzden akıllı resimlerinizi kullanma konusunda insanları hayal etmekten vazgeçmemeliyiz. Ancak, Foça otel misafirleri geldiklerinde abartmak ya da hayal kırıklığına uğratmak için cazip olmayabilirler – ve hiçbir şey ve dikkatsiz çalışanınız olmadığından boş bar veya resepsiyon alanlarını asla göstermezler. Değerlendirme eksikliği yolcuların sadece sözünü müjde olarak almamakla birlikte, bir öneri olarak yorum alınamaz, çünkü akranlarının düşüncelerini ve deneyimlerini araştırırlar.

Yakın zamanda yapılan bir ankette, insanların yüzde 53’ünün, gözden geçirmeyen bir Foça otele rezervasyon yapamayacaklarını düşündükleri ve yüzde 96’sının seyahat planlaması için önemli olduğunu düşündüklerini belirtti. Mükemmel kalışınızı gösterebilmeniz için dikkat çekici bir şekilde gösterilmelidir. Geçmiş misafirler size yardımcı oldu çünkü potansiyel müşterilerin karar vermesine yardımcı olmada güçlü bir etki yaratıyor. Bununla birlikte, onları olumsuz yönde etkilemekte tereddüt etmeyin, çünkü bunları olumsuz yorumlarda bulabilirsiniz çünkü aslında zararlı bir etkisi olabilir. Hiçbir şey görmüyorlarsa, tanıkların parlamasından şüpheleniliyorlar. Önemli olan, iyi olmayanlara nasıl karşılık vereceğinizdir. TripAdvisor kullanıcılarının yaklaşık yüzde 85’i, kötü bir incelemeye yönelik düşünceli bir yanıtın mülk üzerindeki izlenimlerini artıracağına karar verdi; Bu nedenle rezervasyon yapamazlar. Yapmanız gereken şey, Foça otel konuklarının herhangi bir sorunun ön plana çıkabileceğini görebilecekleri iyi bir itibar yönetimi sağlamaktır.

Yüklemesi gerçekten yavaş olan bir web sitesi. Eğer Foça otel web siteniz, kullanıcılar web sitenizi tıkladıktan sonra görünmesi birkaç saniye sürüyorsa, rezervasyon ücretleriniz arasında bir fark yaratmayacağınızı düşünebilirsiniz, ancak yanılıyorsunuz. Araştırmaya göre, tüketicilerin yüzde 47’si bir Foça otel web sayfasının iki saniye veya daha kısa sürede yüklenmesini beklerken, yüzde 40’ı yüklenmek için üç saniye beklemektedir. Ve bir saniyelik gecikme, dönüşümlerde yüzde yedi oranında bir azalmaya neden olabileceğinden, bu hatayı yaparsanız önemli miktarda gelir kaybediyor olabilirsiniz. Düşük hızlar, Foça otellerinde SEO sonuçlarınız üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir. Algoritmalar yükleme hızı. Foça otel  siteniz yavaşsa, nedenini öğrenmek için adımlar atmanız çok önemlidir. Belki de Flash kullanıyorsunuz veya sayfalarınız sıkıştırılmamış resimlerle dolu mu? Otomatik olarak oynatılan videoları ve herhangi bir müziği de yeniden düşünmelisiniz. Bu sadece Foça otel sitenizi yavaşlatmayacak, aynı zamanda inanılmaz seviyelerde de can sıkıcı olacak ve kitlelerinize uygun olmayacaktır.

Onları eylem olarak adlandırmayın. Foça otel sitenizde düzenli olarak içerik yayınlayabilirsiniz, ancak sonunda bir noktaya dokunmazsanız, insanların internette başka bir yere geri itip gidebileceğini görebilirsiniz. Harekete geçirici mesaj yapmak sık rastlanan bir hata değildir, ancak maliyetli olabilir. Daha fazla etkileşim elde etmek için her zaman insanlar için rezervasyon yaptırabilir, bültenlere abone olabilir, geçmiş içeriği okuyabilir veya Foça otel sosyal medya sayfalarınızı ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here