Foça Otelleri Sosyal Medya Kullanılırlığını Yükseltiyor

0
274
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelleri Sosyal Medya Kullanılırlığını Yükseltiyor

Foça Butik Otel Parkın yakınında, çoğu eyalette en eski olan birçok otel var. Rakiplerin çoğu fiziksel olarak boyutlandırılmış olsa da, en heyecan verici seçeneklerden biri de Parktaki Foça Otel Heykeli. Parktaki Foça Otel, hem Disneyland hem de Foça Otel markasının sosyal medya üzerinden erişilebilir olduğunu açıkça ortaya koydu.

Foça Otel, Foça otel için sosyal medyayı işletmek üzere Mart 2010’u işe aldı. Gelmeden önce, çeşitli personel üyeleri Twitter ve Facebook’a gidebilir, ancak yoğun programlarından dolayı, sayfalar sürekli olarak güncellenmedi ve gerçekten etkin bir şekilde mevcut değildi.

O zamandan beri çok şey değişti. Twitter sayfalarında 1.000 takipçi varken, Facebook sayfasında 3.000 hayran var ve düzenli olarak çok fazla etkileşim var.
Foça Otel’un iletişim kurmanın benzersiz yolu, diğer oteller arasındaki sayfaları vurgulamaktır. Bir kişi yaratmadı; Sadece kendikini kullanıyor. Bu, markanın insanlaştırılmasında ve dolayısıyla potansiyel müşterilerle kişisel bağlantıların oluşturulmasında son derece değerli olmuştur.

Foça Otel Eğlence parkına’a çok yakın olmak, eğlenceli ve heyecan verici bir kimliğe sahip olmaktan keyif alır, bu da insanların Foça otel ile eğlenceli bir ilişki kurmasını sağlar.
Foça Otelın tweetleri “Kim gelip Foça Otel Park’da saklanmak ve gelmek ister?” Gibi soruları içerir. “Oğlunu nasıl vakumlandıracağımı öğretirken, patronum onu ??ofisime #Hayatgüzel” diye sildi. Ses, bu tweet’lerin kolayca insanların yüzlerine bir gülümseme koydu ve sonra olumlu bir ilişki yarattı.

Foça Otel, “İnsanları yaşamadan markayı sevmek için aldım. İnsanlar bizimle kalmanın heyecanlı olduğunu söylüyor çünkü eğlenceli görünüyor” diyor.

Genel Foça Otel müfredatının ötesinde,Foça Otel’in patronu sosyal medyaya adanmış bir kişiye para harcayan ilk Foça Otel sahiplerinden biridir. Bir Ramada bölgesel toplantısında, yüksek mevkilerdeki insanlar geri bildirim için Foça Otel’a başvurdu.
“Sosyal medya müşteri hizmetleri ile buluştu ve müşteri hizmetlerinde iyi olan insanlar sosyal medyada iyi olabilir” diye açıkladı.

Kaynak : https://www.focaotelfirsatlari.com 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here