Foça Otelleri Rezervasyon Arttırımı 2018

0
516
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde 2018 Yılı Rezervasyonları Artırmak İçin Nasıl Bir Yol İzlenmelidir?

Foça Otel Fırsatları ile Foça otelleri, doğrudan rezervasyonları artırmaya, küçük veya büyük ölçekli üçüncü taraf sitelerine veya arabuluculara bağımlılığı azaltmaya odaklanır. Foça Oteliniz doğrudan rezervasyon yapabilirse, konuklarınız uzunca bir süre besleyerek komisyonlardan tasarruf edebileceğiniz için sonuçlar gerçekten yüksek olacaktır.

Rezervasyon motoru – potansiyel bir gelir kanalı

İnternetin gelişimi birçok işletmenin işinizi yürütmesine ve hizmetleri tanıtmanıza olanak tanıyan bir web sitesi aracılığıyla büyümesine izin verdi. Web sitesi, küçük ve orta boy Foça otel operatörleri için daha güçlü bir araçtır ve iş ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla kontrol ve optimizasyon yapabilirler.

Herkesin uçuşlar, Foça otel ve alışveriş rezervasyonlarında çevrimiçi olduğu günümüzün sofistike çevrimiçi dünyasında, web sitesi rezervasyon motorunun en önemli yönünü görmezden gelemezsiniz. Bir rezervasyon motoru, web sitenizin izleyicilerini rezervasyonlara dönüştürmenize yardımcı olabilir. En başarılı Foça otelleri, satışlarını OSA’ya bırakmayı başardı. Web, sosyal ve mobil rezervasyon motorları gibi araçlar, Foça otelcilere misafirleriyle doğrudan iletişime geçmek için zaman içinde gelişmektedir.

Foça Otelleri Gelir Arttırımı

Gelirleri artırmak için, bağımsız Foça otel sahipleri üçüncü taraf sitelerinin ötesine bakmalı ve Foça otelleri web sitelerindeki rezervasyonları teşvik etmelidir. Rezervasyon motoru yalnızca OSA’lara olan bağımlılığı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda personelinizin diğer önemli görevlere odaklanmak için zamanlarını boşaltmasını sağlar. Web siteniz önemli miktarda rezervasyon yapmak için güçlü bir platform haline geldi.

Bir web rezervasyon motorunun pek çok avantajına bakarız:

– Müşteri dostu: Web siteniz tüm Foça otel bilgilerini içerdiğinden, konukların rezervasyon yapmaları ve anlık e-posta onayları alması kolaylaşır.

– Komisyonsuz: Gelirinizin bir bölümünü üçüncü parti sitelere bir rezervasyon motoruyla ödemek zorunda değilsiniz. Dahası, Foça otel ücret planını tam olarak kontrol edecek ve sonuçta daha iyi bir gelir elde edecektir.

Foça Otelleri Markalaşma

– Marka Oluşturma: Foça otelleri web sitesi, marka kimliğinizi oluşturmak için güçlü bir platform sağlar.

– Otomatik çalışma: Rezervasyon doğrudan PMS sisteminize beslenebilir, böylece personel manuel müdahale gerekmez. Rezervasyonların sadece uygunluk durumuna göre yapılmasını ve rezervasyon işlemi sırasında gerekli tüm bilgilerin onaylanması ile birlikte gönderilmesini sağlar. Sistem otomatiktir, personelin rezervasyon yaparken hata yapması mümkün değildir.

– Zaman boşa harcıyor: Foça Otel boş zamanlarında misafirlerle etkileşim kurabilir ve diğer verimli görevleri yerine getirebilir; Bu nedenle ön büro için tedbirler almak zorunda değiller.

– Veritabanı oluşturulması: Konuklarınızın verisi rezervasyon anında kaydedilecek ve veriler bu konuklara pazarlamak için kullanılabilir.

– Ekler: Web sitesinde konuklarınıza herhangi bir üçüncü taraf sitesinde bulunmayan indirimler ve paketler sunabilirsiniz.

– Çevrimiçi ödemeler: Rezervasyon motoruyla otomatik ödeme ağ geçidi sağlamazsan, manuel iş yükünü önemli ölçüde düşürebilir ve misafir ödemede güvenli ve rahat bir platform sağlayabilirsiniz.

Foça Otelleri Rezervasyon Motoru

Foça otelleri web sitenizin rezervasyon motorunun 2018 sonuna kadar mobil cihazlara uyumlu olması önemlidir; seyahat endüstrisi, toplam seyahat pazarının % 8’ini ve çevrimiçi seyahat pazarının % 18’ini temsil eden mobil rezervasyon pazarından 25,8 milyar dolar görecek. Dolayısıyla, seyahat endüstrisinde mobil cihazların gittikçe artmasıyla birlikte, Foça oteller, mobil cihazlar için kolay ve çekici bir rezervasyon arabirimi sağlamazlarsa, rezervasyonlarını kaybetme riski altında olabilir.

Foça otelleri için web / mobil rezervasyon motoru ve sosyal medya yeni kullanıcıları cezbetmek için internet pazarlamacılarından en hızlı büyüyen kategoridir, sayfanızda bir Facebook rezervasyon widget’ı etkinleştirerek misafirlerinize bir kolaylık faktörü ekleyebilirsiniz.

DEĞERLENDİRME
Foça Otel Fırsatları
Önceki İçerikFoça Otellerinde Oda Temizle İşlevleri 2018
Sonraki İçerikİzmir Otel Pms Seçimleri 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here