Foça Otelleri Operasyonel Bulut Sistemleri 2018

0
785
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelleri İçin Bulut Sistemleri Operasyonel Verimliliği İle Yeniden Canlanmak

Foça Otel Fırsatları; Foça otellerinde daha iyi teknoloji, işinizi yürütmek için daha etkili yollar demektir. Foça otellerinde eski mülk yönetim sistemleri (PMS) ile uzun bir süre sonra, bulut tabanlı bir sisteme geçtiğinizde alt çizginiz için neler yapabileceğinize şaşıracaksınız. Foça otellerinde operasyonel verimliliğinizi arttırmak, rakiplerinize ayak uydurmanın kesin yoludur – ve boğaz endüstrisinde her avantajı sayar.

Foça otellerinde bulut tabanlı PMS, mülkünüzü daha kolay yönetebilir ve daha da başarılı bir hale getirebilir.

Foça otellerinde bulut tabanlı PMS bir tarayıcıda çalışır ve güncellenmesi gereken donanım veya yazılım gereksinimini ortadan kaldırır. Foça otellerinde cloud PMS otomatik olarak güncellenir ve her yükseltme ile yeni parça veya yazılım gerektirmez. Foça otellerinde yeni bir güncelleme geldiğinde, yeni yazılımı yükleyerek değerli zaman kaybetmek zorunda kalmayacaksınız.

Foça Otelleri Rezervasyonları

Foça otelleri rezervasyon tutmayı başarıyor, bu yüzden bilgileri elle girmek zorunda değilsiniz. Foça otellerinde bir oda rezerve edildiğinde, bir konuk check-in yaptığında veya bir uyandırma çağrısı istediğinde, bulut PMS tüm ön büro görevlerini üstlenecek ve böylece bunu manuel olarak yapmanız gerekmez.
Foça otellerinde cloud PMS, gelir yönetimi sisteminize ve takip oranınıza bağlı olarak ücretlerinizi sizin yerinize yönetir.
Foça otellerinde raporlama, yeni PMS teknolojisiyle kolay ve anlaşılırdır. Foça Otelciler, her bir mülk için özel veya genelleştirilmiş raporlar alabilir ve sağlıklarını daha iyi anlamaları ve iyileştirmeleri gerekebilir. Kalite raporlaması olmadan, mülkler en iyi potansiyele sahip olmayacaktı.
Foça otellerinde bulut tabanlı sistemler, demografik bilgiler, iletişim bilgileri, oda tercihleri, üyelik kayıtları ve rezervasyon, rezervasyon ve pazarlama gibi işlemleri kolaylaştıran işletme hesapları gibi bilgileri derleyebilir.

Foça Otelleri İçin Eski Mülkiyet Yönetim Sistemlerinin Dezavantajları

Bir sebepten dolayı miras deniyor. Bir miras, önceki nesillere geçmiş veya modası geçmiş bir şeydir. Birçok eski mülk yönetim sistemi hala 1980’lerde kullanılan teknolojiye dayanmaktadır. Büyük saçlar ve eşofman takımları zamanla kaçtı, ancak eski PMS misafirperverlik endüstrisinde sıkıştı. Bulut sistemleri yavaş yavaş yuvarlanıyor, ancak eski sistemler, onlarla birlikte gelen büyük sunuculara sahip oldukları için yerinde kalıyor. Ancak, eski sistemler artık moda değil. Foça otelleri bulut sistemleri kadar iyi performans gösteremezler ve son derece rekabetçi bir endüstridir, PMS’yi güncelleme olanağına sahip mülklerin çok gerisinde olan eski bir sistemdir.

Foça Otellerinde Pms Dağıtımı

Foça otellerinde eski PMS dağıtım tarafında kısa. Foça otellerinde bir mülk işletme modeli için çevrimiçi dağıtmak gereklidir. Foça otellerinde online rezervasyon ile, bu kanallarla bir özelliği daha fazla kanalla verimli bir PMS üzerinden bağlamak çok önemlidir. Oyunun üstünde kalmak için, mülkünüz için mümkün olan en fazla sayıda rezervasyonu almak için küresel dağıtım sistemleriniz ve çevrimiçi seyahat acentelerinizle sürekli paylaşmanız gerekir. Eski PMS zayıf dağıtım yeteneğine sahiptir ve neyse ki bulut sistemi ile geliştirilmiştir.

Foça Otelleri Eski Sistemler

Foça otellerinde eski sistemler, yazılımı otomatik olarak güncelleyemez ve dağıtım söz konusu olduğunda değerli zaman kaybedebilir. Foça otellerinde eski sistemler rezervasyon kanalları arasında kesintisiz iki yönlü iletişim sağlayamaz, sosyal medya dağıtımını ve cep telefonu rezervasyonlarını entegre edemez. Foça otellerinde tamamen otomatik bulut yazılımıyla, otelciler zaman ve enerjilerini, verileri manuel olarak işlemek yerine, misafirlerine kaliteli bir deneyim yaratmaya odaklayabilirler.

DEĞERLENDİRME
Foça Otel Fırsatları
Önceki İçerikFoça Otelleri Bulut Teknolojisi İle Tasarruf Etmek 2018
Sonraki İçerikFoça Otellerinde Müşteri Beklentileri 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here