Foça Otelleri İçin Görsel Hikaye Anlatımı Nasıl Yapılır? 2018

0
673
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelleri İçin Görsel Hikaye Anlatımı Nasıl Yapılır?

Foça Otelleri için Görsel Hikaye yeni bir şey değil. Mağara adamı etrafındadır ve bazı teoriler mağara çizimlerinin iletişim için kullanıldığını göstermektedir. Değişen şey, hikayelerimizi iletmek ve paylaşmak için kullandığımız platformlardır.

Müşteriler hikayelerini bugün paylaşmak için Yeni Medya teknolojisini kullanıyor. Hikaye panosu, Foça otellerinde Müşteri Deneyimlerinin Sosyal Topluluklarına nasıl sunulur. Tabi ki, hikayenin algılarının değiştiğini de düşünmeliyiz. Belirli bir Foça Otel ziyaretinden olumlu bir deneyim paylaşırsam ve Sosyal Grubumdaki bir kişi an için değil, anında olabilecek endişeler yaşadı. Birisi aynı Foça otelde olumlu bir deneyime sahip olsa da, düşüncelerim onlara daha fazla değer katabiliyor.

Müşterilerin bugün Müşteri Deneyimini yorumlama biçimleri de Görsel Hikaye Konuşabilme Fırsatını temsil eder.

Foça Otel ‘lerinde görsel hikaye anlatma fırsatı

Müşteri deneyimi

Bugün Foça otellerinde Müşteri Deneyimi, iki yönlü iletişime dayanmaktadır. Hikayeler, müşteri Foça otele girmeden çok önce başlar ve asla bitmez. Sosyal Hikaye Çapalar, pozitif veya negatif dalgalanma efektleri yaratan Dinamik Çevreler gibidir.

Müşteri Deneyimi çok karmaşıktır. Tarih boyunca, Foça Otelleri, yerinde Müşteri Deneyimini kontrol etti ve etkiledi. Delik süreci çok statik, tanıdık ve büyük ölçüde öngörülebilirdi.

Bugün Müşteri Deneyimi daha dinamik ve daha az tahmin edilebilir. Bunun nedeni, müşterilerin bugün kendi Foça otel rezervasyonunuzu yapmaya karar vermeden önce kendi hikayelerini oluşturmaya başlamasıdır.

Foça Oteliniz, Müşteri Deneyimine yeni değerler ekleyerek kararları etkilemek için Foça otellerinde Görsel Hikayeleri kullanabilir. Müşteri, önceki deneyimlerinin nedenlerini ve etkilerini, onun nişanı ve Foça Otelinizle olan ilişkisini dikkate alır.

Foça otelleri, görsel medyanın dört temel ilkesini (otantiklik, duyusal, arketip, alaka düzeyi) ana hatlarıyla belirten pazarlamacılar için bir rehber olan “Görsel Hikayenin Gücü” nü oluşturmak için bir araya geldi.

Otantiklik

Bu kılavuzdaki veriler, görüntüleri içeren içeriğin % 94 daha fazla görüntülendiğini ve daha sonra makalelerin kullanılmadığını göstermektedir. Tüketiciler tahmin edilemez, ancak aynı zamanda bilmek isterler. İnsan deneyimlerine hitap eden anlar arıyorlar.

Özgünlük, seyircinin tutkusuna ve hislerine dokunur. Görsel hikayenin gücü, Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçeriğe (UGC) dayanmaktadır. Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik (UGC) gerçek insanları ve yerleri ortaya çıkarır, bu da yeni bir tür dijital gizlilik yaratan gerçek anlar ve duygular anlamına gelir.

İnsanlar gerçek insanların fotoğraflarını tıkladığında, tüketicilerin rezervasyona dönüşme olasılığı iki katına çıkar.

Duyusal

Tüketicilerin % 40’ı görsel bilgi ve metinlere daha iyi yanıt vermektedir.

Tüketiciler sadece piksellerin ötesine gitmek isterler, koklamak ve dokunmak isterler. Görsel resminiz ne kadar aktif ve görselleştirilirse o kadar olacak.

Foça otellerinde duyusal hikaye anlatımı, içsel çocuğu en çok insan olarak konuşma sürecini de içerir.

Tüketici bunu yapabilir, koklayabilir veya tadabilir. Resim rüya aşamalarına mı yardımcı oluyor ya da başlıyor mu?

Prototip

Foça otellerinde anlatılan her hikaye, güçlü bir karakter alevlendi.

Öğrencilerin % 83’ü bunu görüyor. Foça otelin anahtarı görsel tatlı noktaları tanımlamaktır.

Foça otel müşterileri, hem sosyal hem de kültürel olarak birbirleriyle ilişkilidir ve karakter ve durumla özdeşleştirilir.

İlgi

Foça otellerinde kültürel ilgi bugün çok önemlidir. Oyunun üstünde ve kalabalığın önünde durmak, yerelleştirilmiş içeriği gerçek zamanda sunmak çok önemlidir. Bazı kitlelere yabancıysanız bile, bazı riskler almanız gerekebilir.

Kaynak :  https://www.focaotelfirsatlari.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here