Foça Otelleri İçin Gelişmekte Olan Sosyal Medya Eğilimleri 2018

0
288
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelleri İçin Gelişmekte Olan Sosyal Medya Eğilimleri

Foça Otel Günümüzün dijital dünyasında, dönüşüm tarihte hiç olmadığı kadar hızlıdır. Bu, dijital dönüşümün bir sonucu olarak sadece önemli sosyal medya trendlerinden biri değil, aynı zamanda Foça Oteller için en önemli stratejik önceliklerden biri.

Sosyal Medya artık hem eğlence hem de iş seyahatindeki kişilerin hikayelerini paylaşmak için kullandıkları ve şimdi yeni yolculuklardan ilham alan daha önemli bir etkinlik.

Foça otelleri için mikro anları yakalamak ve hikayelerin bir parçası olmak çok önemli hale geldi. Pazarlama ve satış Sosyal Satış tekniklerine dönüştü. Modern pazarlamacılar nişan ve katılım stratejilerine odaklanmak zorunda.

Yeni dijital manzara müşteriyi sürücü koltuğuna koydu. Foça otellerinde Sosyal Medya, bilgiyi her zamankinden daha erişilebilir hale getirdi. Bilgi alışverişi, yeni müşteri eğilimlerini ve tetikleyicileri etkili dinleme stratejileriyle tanımlamayı mümkün kıldı. Su samuru artık anketlerden veya odak gruplarından sonuç beklemeye dayanmamaktadır.

Müşteriler büyük alımlar hakkında geri bildirim almak için giderek dijital kanalları kullanıyor. Foça otelin anahtarı, alıcıları eğiten ve iş kararlarını yönlendiren içeriklerle bu kanallarda sunulacak.

Ortalama olarak, boş zaman veya iş seyahatinde olanlar, satın alma süresinin % 57’si tamamlanana kadar doğrudan tedarikçi ile iletişim kurmuyor. Satın alma sürecinin yaklaşık üçte ikisi için bu, müşterilerinizin eterde kaldığı anlamına gelir: Tüm fikirleri, öğrenim özelliklerini, bina gereksinimlerini ve Foça otelinizden en az etkiyle daraltma seçeneklerini listeleyin.

Öğretmek için yeterli değil; İyi öğretim. Ve içerik pazarlamanın çoğu, çok az kirli sır değildir. Bunun nedenleri açık: İçeriğin yaratılması, çoğu zaman birden fazla iş ve ürün hattına yayılan ve tutarlı, tutarlı bir mesajdan yoksun olan kaçınılmaz sonuçlarla organik olarak büyümeye izin veriyor.

Tüm bunlar bize, Foça otelleri için mevcut dijital yaklaşımlarla ilgili en büyük problemi yapıyor: bunlar, bir öğrenim yolculuğunun ortasında müşteriler için asla yararlı olmayan içeriklere güveniyor. Çoğu içerik düşük bir değerdir; İlginç veya “etkileşimli” olabilir, ancak alıcıların eğitimli rezervasyon kararları almasına yardımcı olmaz.

Foça otelleri için bu yapısal bir problemdir. Pazarlamanın içerik oluşturma aracı, tutarlı ve odaklı mesajlar oluşturmak için tasarlanmamıştır.

Belirli özniteliklere belirli içerik parçalarını atfedecek şüpheli modelleri uygulamak için zaman ve para yatırmak yerine, pazarlama iki şeyde ikiye katlanmalıdır: daha basit, daha harekete geçirilebilir modeller ve analitik yetenek.

Eğer daha geniş bir karışımla dijital olarak entegre edilebilirse, mesajı doğru şekilde alın ve bu mesajlar için doğru formatı seçin. Dijital manzaraya doğru yolda olacaksın.

Foça otellerinde bugün sosyal medyada başarı elde etmek, insanların sosyal medyada paylaştıkları ve neleri meşgul ettikleri ile neyi iyi anladıklarını gerektirir.

Yıllar içinde ortaya çıkan Foça otelleri için Sosyal Eğilimlerden bazılarını öğrenerek işe başlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here