Foça Otelleri Bulut Teknolojisi İle Tasarruf Etmek 2018

0
620
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otellerinde Bulut Teknolojisi İle Tasarruf Etmek

Foça Otel Fırsatları; İyi bir iş adamı, genel tasarrufların iş dünyasına yardımcı olacağını bilir. İster Foça otelinizi inşa etmenin ilk aşamalarında olun, ister sadece yenilenmiş bir plana ihtiyacınız olsun, mülkünüzü yönetmek için en etkili ve verimli yolu bulmaktan yararlanabilirsiniz. Foça otellerinde teknolojinin yaygın kullanımıyla, herhangi bir mülk yöneticisinin bütçeyi kısaltması, kazançları ve müşteri memnuniyetini artırması daha kolay hale gelmiştir. İhtiyacınız olan tek şey, zamanla almak için bazı iç danışmanlık ve istekliliğidir.

Foça otellerinde bulut teknolojisi, daha yeni mülk yönetim sistemlerine (PMS) eski PMS’den daha iyi büyümesine izin verdi. Onlar sadece daha kullanışlı ve sezgisel değil, aynı zamanda bütçeyi de zayıflatıyorlar. Foça otellerinde cloud PMS, aşağıdakilere dayalı özellikleri kaydetmenize yardımcı olabilir:

Foça Otelleri Bulut Tasarrufu

Foça otellerinde sunucu alanı. Bulut, önemli bir tasarruf – zaman, emek ve para – sunucu engelleyecektir. Bulut teknolojisi, Foça otel işletmecilerinin, enerji fiyatlarını önemli ölçüde azaltacak olan bu sinir bozucu sunucuları ve soğutma ekipmanlarını çıkaracağı anlamına geliyor.
Foça otellerinde check-in sırasında kağıt alınması Kağıtsız yeşil olur, ama aynı zamanda çok para biriktirir. Konuklar, bulutta tutulan ve check-in sırasında e-postayla gönderilen elektronik imza çekimlerini kullanabilir. Konuk için de uygundur. Ziyaret ettiğinizde, baskıyı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok.
Zemin. Foça otellerinde kendi personeliniz oda güncellemelerine bir mobil cihaza anında erişebilir, böylece bir odayı ne zaman temizleyeceğini bilirler. Konuklar check-out işleminden hemen sonra odaya girebilirler. Cihazların çalışır durumda kalmamasını ve odanın mümkün olan en kısa sürede açıldığından emin olun.
Raporlar. Raporları ve raporları bulutta takip etmek çok daha kolay olduğu için, atık alanları ve ölçeklendirilmesi gereken alanları kolayca bulabilirsiniz.
Foça otellerinde otomatik güncellemeler. Sistemi İnternet üzerinden güncellemek, teknisyenlerin PMS yeni bir güncelleme olduğunda her zaman ziyaret etmek zorunda kalmayacağı anlamına gelir. Sistemin bakımı kolaydır ve çalışanları eğitmek için çok az zaman alır.
Foça otelleri çevre için giderek büyüyen “yeşil” olmanın yanı sıra, çevreye artan ilgiyle birçok kişi tarafından talep edilmemekte, aynı zamanda maliyet tasarrufu ve bulut PMS’lerin mülkünüzü arttırmaya yardım etmesine yardımcı olmaktadır. Foça otellerinde bir işletmenin operasyonel verimliliği, buluttan geçtikten sonra kesinlikle hızlı bir artış görecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here