Foça Otelinizi Diğerlerinden Ayırt Etmek İçin Kısa Bir Rehber 2018

0
525
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelinizi Diğerlerinden Ayırt Etmek İçin Kısa Bir Rehber

Foça Otel İnanmak istediğimiz kadarıyla, internetteki çevrimiçi kitapçıları çevirmek en düşük fiyatı sunmakla ilgili değil. En düşük oranlı yarışların bir parçası olmak, bir otelin yapabileceği en kolay şeydir, ancak azaltılmış marjların yansımaları, otelin uzun vadeli stratejisini kesinlikle etkileyecektir. Konukların gelmeden önce size eşsiz bir hizmet ve benzersiz bir hizmet sunmak mecburidir!

Konukların gelmeden önce size eşsiz bir hizmet ve benzersiz bir hizmet sunmak mecburidir!

Mevcut oda başına gelir (RevPAR olarak da bilinir), Foça otel sahiplerinin mevcut satış stratejilerine göre ne kadar zayıf veya güçlü olduğunu gösteren “Temel Performans Göstergeleri” nden biri olması nedeniyle otelciler için önemli bir göstergedir. Ayrıca, Foça otellerinde oda fiyatlarını düşürerek rezervasyon sayıları en yüksek seviyeye çıkarıldığında RevPAR’ın önemli ölçüde yükseltilmediğini unutmamak gerekir. OTA’lara çok fazla bağımlılık, potansiyel seyahat planlayıcılarını otelinizin web sitesinden uzaklaştırarak markanızı seyrelterek marjları da azaltır.

Böylece, Foça otel markanıza, sunduğunuz tesislere ve bulunduğunuz yere dayalı bir farklılaşma stratejisi yeni konukları mülkiyeti çekecektir. Potansiyel bir konuk Foça otel web sitenizi ziyaret edip kafa karıştırıcı buluyorsa, hemen Foça otel web sitenize geçiş yapmak ve hatta rezervasyon yaptırmak için hemen harekete geçmeniz gerekir. Potansiyel bir misafirin kaybını önlemek için, Foça otel sahiplerinin rakiplerine göre avantaj sağlamasına ve yıl boyunca maksimum doluluk elde etmelerine yardımcı olacak temel kural vardır.

Foça Otelinizi web sitesinde düzgün bir şekilde görüntüleyin
Otelinizi web sitenizde görüntülemek, sadece bazı fotoğrafların veya resimlerin yayınlandığı anlamına gelmez ve aklınızdaki bazı metinler yazılır. Gönderdiğiniz görsel içerik, Foça otelinizin ne sunacağını yansıtmalıdır. En ufak detay bile misafirlerinizi etkilemenize yardımcı olacaktır. Hemen hemen tüm Foça oteller “Fotoğraf Galerisi” seçeneğini gösterir. Ancak, resimlerinizin öne çıkması için potansiyel misafirlerinizi dahil etmek için bir hikaye anlatması gerekir. Müşterileriniz genellikle sabırsız ve mobil cihaz kullanıyorsa, Foça otelin sayfasının iki saniye içinde yüklendiğinden emin olun.

Cazip tanıtım fırsatları sunun
Web sitenizde bir oda rezervasyonu yaptığınızda geçerli olan belirli promosyon tekliflerini sunabilirsiniz. Bazı paketleri, başka bir yerde bulamayacakları bir anlaşma sunarak sizin için ayırabilen bazı tanınmış çevrimdışı ajansları bile seçebilirsiniz.

Bu iki çabayı harcamak, kanallarınız aracılığıyla satışlarınızı artıracak ve hatta müşterilerin geri dönme olasılığını artıracaktır.

Foça otellerinde sadık misafirlerinizi ödüllendirin
Foça otel müşterilerinizde bir sadakat hissi yaratmaktan daha iyi bir şey yoktur. Sık gelen misafirlerden daha fazla rezervasyon almak için bir “Ödül Geri Ödeme Programı” çalıştırın. Bağlılık programı modülünü otel rezervasyon yazılımında aktif tutun. Sadık misafirleriniz, belirli günler için rezervasyon yaptığında bazen ücretsiz bir gece konaklama seçeneği sunarak şaşırırlar.

Paranızı uzman kanallarda kullanın
Otelinizin, pazarınızdaki en uygun dağıtım kanallarında her yerde olması önemlidir. Entegre bir yazılım bu kanalları verimli bir şekilde yönetmeye yardımcı olabilir. Çeşitli uygulamaların ve veri kaynaklarının yönetimi etkisiz ve sonuçta maliyetli olabileceğinden, entegrasyon çökmemelidir.

Eylem çağrısı
Müşterinin Foça otel web sitenizde tam olarak neleri aradığını belirledikten sonra satın alma kararı vermesi önemlidir ve bu nedenle derhal ‘Harekete Geçirici Mesaj’ mesajı veya ‘Şimdi Rezervasyon Yap’ düğmesi ile gönderilmesi önemlidir. .

Bir “Rezervasyon Düğmesi” her zaman bir mobil veya bilgisayar ekranında her zaman veya çoğu zaman görünür olmalıdır. Ayırt edici ‘Harekete geçirici mesaj’ düğmesi, potansiyel müşterilerinizi bir OTA sayfasına yönlendirmek yerine Foça otel web sitenizde tutmanıza yardımcı olur, çünkü Foça otel web sitenizi terk ettikten sonra, özel kimliğinizi kaybetme şansınız vardır. ve sonuçta başka bir yerden rezervasyon yaptırmak.

Foça otellerinde günün sonunda koordine olmamanız, sadece standart çalışma prosedürlerini kullanmadığınız anlamına gelmez, aynı zamanda misafirlerinizi de kutudan çıkma ve hoş bir deneyim yaşama şansı getirir. Foça otel konuklarınızın farklı bir konuk deneyimini aktif olarak yönetmekte olduğunuzu bilmelerini sağlar, özellikle misafirlerinizin bakış açısından, hem siz hem de misafirlerinizi ödüllendirin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here