Foça Otelinizde Muhteşem Hizmet Kültürü Yaratmak 2018

0
191
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelinizde Muhteşem Hizmet Kültürü Yaratmak

Foça Otel Belki son zamanlarda, bazı personelinizin onları istemciye vermediğini fark ettiniz. Üretken oluyorlar ve işi doğru yapıyorlar, ama sadece bir şey eksik. İşlerinden zevk almıyorlar, bu yüzden yukarıda ve öteye gitmeye çalışmıyorlar. Bunu değiştirmek için ne yapabilirsin? Aslında, çalışanlarınızın daha çok takdir edilmesini sağlamak ve çalışmak istediklerini hissettirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Foça otel çalışanlarınıza burada teşekkür etmenin ve aynı zamanda onları motive etmenin birkaç yolu var!

Foça Otelleri için muhtemelen bir blog, Twitter, bir Facebook, vb. vardır. Foça otel çalışanlarınıza “Hafta / Ay / Yıl Çalışanı” profilini oluşturarak, hatta yaptıkları büyük iş hakkında birkaç kelime söyleyerek neden teşekkür etmiyorsunuz? Çok zaman almamalı, ancak çalışanlarınızın işinizin başarılı olmasına yardımcı olacak iyi şeyleri gerçekleştirdiğini gösterir. Buna karşılık, bu aynı tanıma ulaşmak için sadece biraz daha zor çalışmak için onlara ekstra teşvik sağlayacaktır.

İşte gösterge
Hepsini bir arada gördük: “Ayın Çalışanları, Tebrikler!” Bir restoranın veya dükkanın önünde panik üzerinde. Foça otellerinde neden güzel oda veya iyi yemek reklamı yapmak yerine mükemmel servis personelinin reklamını yapmak için haftada bir hafta geçmiyorsunuz? Foça otel müşterilerinizin fark edeceğini ve bir gün daha az parlak bir ışık yaptığınızı bileceklerini fark edeceklerdir.

Teşekkür etmek için zaman ayırın
Foça otellerinde iş gününün ezilmesinde boş bir dakika bulmak imkansız gibi görünebilir. Öyle bile olsa, mücadele eden ya da fazladan bir mil gitmiş gibi görünen birini bulursanız, iyi bir şey olup olmadığını sormak için bir dakikanızı ayırın ya da mükemmel hizmetlerinden ötürü onlara teşekkür edin, hayatlarında büyük bir fark yaratabilirler. Ayrıca, görmek istediğiniz servis, diğer çalışanlar ile kültürleri iyileştirecek müşteriler arasındaki ilişkiyi geliştirecektir.

Çalışanlarınızın da insan olduğunu unutmayın.
Mevcut işyerinde jargon, çalışanlar “insan kaynakları” dır. Birçok yönetim profesyonelinin görmezden geldiği şey, bu ifadedeki operatif kelimenin “insan” olduğudur. Makine aksine, insanlar övgü ve empati kadar görevlerinde zorluk ve değişim gerektirir. Foça otellerinde eğer zor bir gününüz ya da makul olmayan müşterilerle çalışan bir çalışanınız varsa, empati kurmak ve empati göstermek için biraz zaman ayırmak, tutumlarınızı ve performanslarınızı geliştirmenize yardımcı olabilir. Bu özellikle, iş yerinizin dışında bir sorun yaşadığını bilen biri için geçerlidir. Evlilik danışmanlığı ve eşinin evlilik danışmanlığı, hasta çocuğun nasıl davrandığını sormak için “marjinal olmayan” bir sohbete benzeyebilir, ancak ödüller çalışanların memnuniyetinin artması ve daha iyi hizmet kültürü için buna değerdir. İyi çalışanlar, daha fazla eğitim için her zaman minnettardır. Bu nedenle, kariyerinizi iyileştirmek ve Foça otelinizi daha iyi bir hale getirmek için ödemelerini isteyin.

Foça Butik Otel Üstün çalışmaların üstün ödüller gerektirdiğini unutmayın.
Foça otellerinde tüm çalışanlarınız size bir Noel ikramiyesi veya mevsimlik zamanın dışında bir “performans bonusu” veriyorsa, onları özenli ve özverili olmak için somut bir şekilde ödüllendirmenin iyi bir yoludur. Amaç onların bahçelerinde dinlenmek değil, gelecek yıl daha da iyi bir şey yapmak için onları teşvik etmektir. Unutmayın, Foça otellerinde çalışanlarınız ne kadar mutlu olursa, beklediğiniz iş daha çok ve daha iyi hizmet kültürüdür!

Dünya Klasında Bir Foça Otel Kültürü ve Marka Binası …
Yani, Foça otel hizmet kültürünü yaratmak, sürdürmek veya kökten dönüştürmek mi istiyorsunuz? Belki de yeni bir Foça otel konsepti başlatıyorsunuz, bu dinozoru yeniden canlandırıyorsunuz ya da bağımsız bir Foça otel görevlisi hizmet konusunda ciddi. Ne olursa olsun …

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here