Foça Oteliniz Google + İçin Hazır Mı? 2018

0
237
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Oteliniz Google + İçin Hazır Mı?

Şaşırtıcı! Muhteşem! Görülmeyen! Olağanüstü! Tüm kelimeler internetteki # 1 arama Foça otel motorunuzdaki yeni sosyal medya hizmetinizin kayıtlı kullanıcı sayısındaki meteorik artışı tanımlamak için kullanılır.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Aslında, iki haftadan kısa bir süre içinde, Google + ‘da 10 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaşıldı. Başarıya ulaşmak için Twitter ve Facebook iki yıl. Ve sadece 24 gün içinde Google+ 20 milyon kullanıcıya ulaştı. Google, hizmeti sessizce davet ederek hizmeti başlattığında daha da ilginç olan bir işaret. Google + ‘ya şimdi bağlı Google+, daha fazla kullanıcı çekmeye devam etmelidir.

Google+, 24 gün içinde 20 milyon kullanıcıya ulaştı.

Ancak şu anda, Google+ Foça otel için hazır değil. Aslında, herhangi bir markalı sayfa için hazır değildir ve sadece kişisel kullanım için kullanılabilir. Şirket, site oluşturmaya çalışan sayısız şirketin kaosuna göre Google’ın sayfalarını indirdi.

Bununla birlikte, birkaç istisna vardır: … Google+, Ford’un ilerlemeyi ölçmesine ve sosyal ağı diğer markalı sayfalara açmadan önce ürünü hassaslaştırmaya devam etmesine izin verebilir.

Foça Otelciler, oyun kitabından bir sayfa almaya ve markalı siteler kullanıldıktan sonra Google+ mülklerini talep etmeye hazır olmalıdır.

Foça Oteli pazarlamaktan sorumluysanız, şu anda yapmanız gereken birkaç şey var.

Tanıdık Olun – Henüz yapmadıysanız – Google + ‘yı kullanmaya başlayın. Bir GMail hesabı ve bir davaya ihtiyacınız olacak.
Foça Otelleri İçin Bir Pazarlama Planı Geliştirin – Her sosyal medya programı için net bir hedefler ve stratejiler kümesine sahip olmalısınız. Başarıyı nasıl ölçebilir veya harcanan bir çalışanın açık bir plan olmadan nasıl ödediğini nasıl belirleyebilirsin? Facebook stratejinize bir göz atın. Google + ‘da mevcut benzersiz özelliklerden yararlanmak için nasıl uyarlanabilir?
Foça Otellerinde Google+ Çevrelerini Kullan – Kullanıcıları ilgi alanlarına göre nasıl segmentlere ayıracağınızı ve daha sonra sunduğunuz içeriği nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin. Bir personel ortamını göz önünde bulundurun, böylece sadece gözlerinizle ilgili mesaj ve güncellemeler yayınlayabilirsiniz.
Hangout – Video konferans ile, Hangouts başkalarıyla etkileşime geçmek için harika bir yoldur. On veya potansiyel davetli video konferanslarınız mı var, mülklerinizle ilgili sorularınızı yanıtlıyor ve onları ziyaret etmeye teşvik ediyor musunuz?
Buzz – bağlantı kurma ile ilgili iyi bir Twitter stili mikroblog sayfası olan Buzz’a göz atın.
Google + ‘nın, arama motorunun ileriye dönük bir algoritmasının büyük bir bölümünü oynayacağını, ancak henüz onaylanması gerektiğini belirten bir dizi görüşme var. Bahislerin çoğu, daha sonra değil, daha hazırlıklı olacakları gerçeğindedir.

Artık hiç kimse, Google + ‘nın dünyada 1 numaralı sosyal medya hizmeti rolünden kaldırılmayacağını iddia etmiyor. Ancak, çoğu insan Google’ın bunun için ödeme yapmaya hazır olduğunu düşünüyor. Ve şimdi gördüğünüz şey sadece Google + ‘daki ilk kesintidir. Foça otelleri olarak devam eden ilan edilecek düzenli güncellemeler ve iyileştirmeler bekliyoruz.

Google + ‘da, özellikle de gizlilik konusundaki yaklaşımı hakkında çok şey var; Bu, Facebook’un kurulduğu günden bu yana taciz eden birçok kullanıcı ile boğuşma noktası olmaya devam eden bir sorundur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here