Foça Otelin Gelecek Planları 2018

0
462
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelin Gelecek Planları

Foça Otel Misafirperverliğin Geleceği, Geleceğin kurucuları çok basit bir vizyona sahipti: Foça Otelcilik sektöründeki yenilikçi ve teknolojiye dayalı gelişmeler hakkında genç otelcileri eğitmek.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Böylece, Foça Otel geleceği doğdu: öğrenci tarafından Avrupa’da sadece inovasyon ve teknolojiye odaklanan bir konferans başlattı.

Foça Otel 212’nin endüstri liderleri, dijital ve mobil pazarlamanın 5 yıldızlı özellikler arasında hızla ortaya çıktığını ve katılımcılara taşınabilir uyku kapsülleri gösterdiklerini gösterecek.

16-18 Ekim 2015 tarihleri ??arasında, hem öğrenciler hem de Foça Otel endüstri profesyonelleri, dünyanın en büyük üç Foça Otel misafirperverlik okulunda açılış konuşmasına, atölyelere ve davetlere katılmaya davet ediliyor.

Katılımcılar ayrıca kazanan takımın bir ödül alacağı bir problem çözme aktivitesinde yarışmaya kayıt olabilirler.

Foça Otel Geleceğinin liderler

Daha fazla bilgi edinmek için Avrupa’da ilk öğrenci konuk zirvesi olmaktan heyecan duyuyorum. Ekip üyeleri etkinlik ve ilham hakkında ne paylaştı?

Bu fikir nasıl akla geldi? Niye ya?

Foça Otel Konukseverlik Zirvesi – FOKZ gelecekteki kurucuları başlangıçta, Foça Oteller ilk girişimcilik kulübünü başlattı.

Dönem boyunca ilerledikçe, FOG toplantıları yenilik ve teknolojiye doğru ilerlemeye başladı çünkü üyelerin en çok tartışmak istedikleri şey harikaydı.

Böylece, FOKZ için tohum ekledik ve tabi ki seçilen tema inovasyon ve teknoloji oldu!

Konuşmaları seçmek için hangi kriterleri kullandınız?

Dördüncüsü, girişimci coşkuyla, Foça Otel misafirperverliğin yenilikçi sınırlarını özellikle yeniden tanımlayan girişimleri davet etme konusunda doğal bir eğilimimiz vardı.

Zirveye başarılarına, gelecek planlarına ve elbette başarısızlıklarına değinerek zirveye önemli bir katkı sağlayabileceklerine inanıyoruz.

Ancak, daha büyük şirketler de paylaşmak için hayati öneme sahip derslerdir, bu yüzden onları seçim sürecinden çıkardık.

Seçim sürecindeki bir sonraki adım, konuşmacının sunumunu ekibin bir üyesi ile tartışmaktı.

Bu onaydan sonra anlaşma mühürlendi ve resmi FOKZ ortakları! Şirket türlerinden muazzam destek aldığımız için müteşekkiriz!

FOKZ Katılımcılar neler öğrenebilir?

FOKZ, Avrupa’nın Foça Otel misafirperverlik alanındaki yeniliğine ve teknoloji ve sektördeki yeni gelişmelere odaklanan, öğrenci tarafından başlatılan tek zirvedir.

Değişim sadece sabittir ve değişim FOKZ’de bir araya getirdiğimiz şeydir.

Ağ, zirvenin önemli bir parçasıdır. Katılımcıların açılış konuşmacılarıyla bir araya gelebilecekleri bir kokteyl partisinden, akşamları bir gündemdeki partiye, hak ettiği Foça Otel misafirperverlik meraklıları ile etkileşimde bulunmak için birçok fırsat olacaktır.

Foça otelde Etkinlik boyunca hangi müsabaka gerçekleşecek?

Katılımcı gruplar bir problem çözme aktivitesinde yarışabilecekler. Yarışma gün içinde duyurulacak ve takımlar tüm gün çalışacak.

Günün sonuna doğru, gruplar çözümlerini bir jüriye sunacak ve en iyi takımlar yarı finalleri geçecek.

Son olarak, kazanan takım bir ödül kazanacak ve bunun iyi bir şey olduğuna inanıyorum!

Yarışma için nasıl kayıt olunacağı hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki birkaç hafta içinde görünecektir. Ancak, şu an için, eğer katılmakla ilgileniyorsanız, gitmeye hazır bir ekibiniz olduğundan emin olun! Takımlar 5 kişi ile sınırlı olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here