Foça Otelde Özelleştirilebilir paketler sunun 2018

0
181
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelde Özelleştirilebilir paketler sunun

Foça Butik Otel için Her düğün farklıdır, yani planlama, stil ve lojistik her biri için önemli ölçüde değişir. Foça Otelinizin düğün dostu olmasını sağlamak için, tüm tekliflerinizi mümkün olduğunca birleştiren birkaç özelleştirilebilir düğün paketine sahip olun.
Foça Oteldeki Bazı çiftler, sizi çevrimiçi bulmadan önce ayrılan tören ve Foça Otel resepsiyon alanlarına sahip olacaklar – ancak yine de otelinizin iç tasarımına veya çiçek bahçesine aşık olabilirler ve düğün fotoğraflarının orada çekilmesini isteyebilirler.
Bu amaçla, bir kaç saat boyunca yer kiralamanıza izin veren bir fotoğraf paketi sunun.

Foça Oteldeki Bazı çiftler resepsiyondan tamamen vazgeçebilirler, ancak resmi olarak görevli olduklarında kalmak için özel bir yer arıyorlar. İki kişilik romantik hediyelerle dolu bir premium süitiniz olduğunu bildirin.

Ve sonra tam paketi arayan çift var. Park lojistiği, sunulan hizmetler, arkadaş ve akrabalar için engelleyebilecekleri oda sayısı, içeriye yiyecek hazırlama için gerekli ise açık bir tören için geniş alanlar ve dışarıda önerilerde bulunan kentli misafirler.

Foça Otelde Kolaylık odaklanmak
Düğünler birçok etkinlik ve mükemmel etkinlik planlayan ve uygulayanlar için çok stresli olabilir. Stresi azaltmak ve stresi azaltmak için mevcut varlığınızdan yararlanın.

Ücretsiz bir kahvaltı, düğün partisinin dışarı çıkmasına ve kendi başına yiyeceklerden kurtulmasına izin verecektir. Spa tesisleri bir provadan sonra rahatlamanıza yardımcı olabilir. Ve her ekstra kolaylık: Gelinin hazırlayabileceği özel bir odaya sahip bir şapel var mı?
Bir buzdolabına ve boutonnieres sıcak aylar boyunca taze tutmak için ne dersiniz?

Foça Oteldeki Bir çiftin her düğün ihtiyacını karşılayabildiğini göstermek için tekliflerinizi vurgulayın – sahip olduklarını bilmiyor olsalar bile.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here