Foça Otelde Küresel gezgin çekmek için yerel festivaller kullanın

0
237
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelde Küresel gezgin çekmek için yerel festivaller kullanın

Nasıl? Foça Otel Web sitenizi kullanın. Çevrimiçi seyahat eden cazip gezginlere bir vitrin gibi davranın. Başlamak için web sitenizin ana sayfasına mevsimsel bilgiler ekleyin.

Örneğin, bunun gibi basit bir çizgi oldukça etkili olabilir:

“Karnavalın kutlandığı tek yer Venedik değil, şehrin bu kış geleneğinden yararlanın (tarihler buraya girin).

Bu, Foça Otel web sitenizi insanların zaten aradığı etkinlikler ve etkinlikler için sıralamanıza yardımcı olabilir. Foça Otel Web sitenize yerel fotoğraflar, bağlantılar ve etkinlik planları eklemek, potansiyel misafirlere geçmemeleri gereken benzersiz bir deneyim gösterecektir.
Ayrıca çarpıcı bir pencere ekranı gibi gezginleri çekmeye çalışır. Onlar sadece geçiyorlardı, ama şimdi bir roman dikkatlerini çekti. Mağaza vitrinde olduğu gibi mevsimselliği yansıtmak için düzenli olarak güncellenmelidir.

Foça Oteldeki Etkinliğin öncesinde, sırasında ve sonrasında Foça otelinizin samimi fotoğraflarını kullanın
Geçen sene, Dijital Ziyaretçinin yaptığı bir ankete göre, Facebook’taki seyahat markalarının yaklaşık yarısı, bu sosyal medya kanalındaki varlığından ötürü daha fazla yer ayırdıklarına inanıyordu.

Eğer Facebook’ta değilseniz, olmalısınız. Bir sayfa oluşturmak çok kolay. Aktif tutmak, daha fazla ziyaretçi çekmek arasındaki farkı yaratabilir. Birçok çalışma, insanların çoğunluğunun işletmelerin hem aktif hem de sosyal medya aracılığıyla erişilebilir olmasını beklediğini göstermiştir.
Bu, mesajlar için sık sık kontrol etmeniz ve sorulara hızlı bir şekilde cevap vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Foça Otel tarafından yapılan bir ankete göre, müşterilerin% 85’i bunu bekliyor. Forbes dergisi son zamanlarda müşterilerin% 82’sinin sosyal medyayı kullanmayan şirketlere, onları kullanmayanlara göre daha fazla güvendiğini keşfetti.
Google ve EyeforTravel, seyahat edenlerin yarısından çoğunun seyahatlerini planlamak için sosyal medya kullandığını da belirtti.

Facebook işletme sayfaları da Google’da iyi sıralanır. Bu, Foça otelinizin gezginler tarafından daha kolay bulunabileceği anlamına gelir.

Sadece unutmayın: herhangi bir pozlama iyi bir pozlamadır.
Facebook gibi siteler kullanmakta serbesttir ancak içerik oluşturmak için zaman ayırın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here