Foça Otelde Daha akıllıca daha fazla oynayın! 2018

0
210
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otelde Daha akıllıca daha fazla oynayın!

Foça Butik Otel olarak Kabul etmeliyim, arama trafiğine odaklanmak daha kolay (veya daha rahat) olabilir. Örneğin, her blog yazısı (ve daha fazlası) aylar hatta yıllar boyunca size ödül vermeye devam edecektir.
Sosyal medyanın hızlı doğasını sevmekle birlikte, bu platformlardaki bloglara trafik çekerek kendime bakmamaya çalışıyorum, aksi takdirde kendim ve dinleyiciler için kırılma riskini kullanabilirim.

Foça Otelde Arama trafiğinizi artırmak ve kendi kendine tanıtım ve tıklama oranları yerine sosyal medyada yüksek değerli içeriğe odaklanmak için yoğun bir şekilde çalışırken, web sitenizde sosyal etkileşim ve daha düşük hemen çıkma oranlarında bir artış görürsünüz.

Aslına bakılırsa, bir Facebook Grubunu, kendimi seyahat blogcuları ve çevrimiçi girişimciler ve harici bağlantılar hakkındaki katı kurallar için asgari seviyeye tanıtmak üzere yönetiyorum.

Bu, aşağıdakilere katkıda bulunur:

Foça Otelde Ayrıntılı yayınlar oluşturun ve gruptan sorular sorun
Kendi kendine sunum sunumları ile konuşmayı teşvik eder
Foça Otelde Facebook’un içeriğinin ve etkileşimdeki tutuculuk algoritmasının ödüllendirici bir desteği.
Seyahat Blogunuzun Arama Trafiği Supercharge
Basitçe söylemek gerekirse, web sitem için arama trafiğine odaklanmamın temel nedeni, her bir kızın yapacağı hiçbir şeyi yapmamanın avantajı ile birlikte bana sürekli bir trafik akışı sağlamasıdır.

Elbette, web sitesinde 200.000 ziyaret (henüz) alamıyorum, ancak blogum bana uygun bir şekilde büyüyor ve her 5 dakikada bir çevrimiçi bir şeyler paylaşmak zorunda kalmıyor.

Adım adım: Bir Google Arama sorgusunun ilk sayfasındaki sıralamamı nasıl geliştirebilirim?

İnsanların organik olarak bulduğu blog gönderileri yazarken, hedef kitlenizin arama amacına hitap etmek önemlidir.

Peki bu ne anlama geliyor?

Bu, Google’ın, sorularınıza yanıt bulmak için kullandığı arama terimlerini size gösterecektir.

Foça Otelde Potansiyel okuyucularınızın aradığı “uzun kuyruk anahtar kelimeleri” ve “niş arama terimleri” ni keşfederek, ilk sayfadaki sıralama şansınızı artırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here