Foça Otel Sektörü “Cooke vs Pepsi” 2018

0
381
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otel Sektörü “Cooke vs Pepsi”

Foça Butik Otel İlk olarak ilk şeyler: Booking’in Jeffrey Boyd tarafından yönetilen Booking satın alınması, bugüne kadarki en büyük kazanım olmaya devam ediyor. Dünyadaki tüm iş ve Foça otel okulları için okuma yapılmalıdır. 2002’de, 2002’de 19 milyon dolardan 2011’de 1.1 milyar dolar kar elde etmek efsanesidir.

Expedia’nın satın alma stratejisi, İzmir’de başlayan müthiş bir rakiple ve Foça’da paralarından vazgeçerek güçlü bir pazar pozisyonu başlatma ihtiyacını açıkça göstermektedir. Kalan iki OTA için ortak bir tema online pazarlamada astronomik harcamadır. Bütün bunlar, yazarlar (bağımsız ve markalar) bir termonükleer savaşa bıçak getirmeye devam ediyor. Kabul etmek istemiyor olsanız bile, $ 99 – $ 599 / month ajans çözümü için kayıt olmanızın tüm çevrimiçi gelir potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olmayacağını biliyorsunuz. Yüzlerce veya binlerce müşteriyle bir ajansı işe almak da işe yaramıyor.

CNBC’ye göre, Expedia’nın pazarlama maliyetleri (doğrudan satış, Google Adwords, ekran, vb.), 2014’te% 32 artarak 2,26 milyar dolar oldu. Priceline henüz 2014 faaliyet raporunu yayınlamamıştır, ancak 2013 yılında şirket İnternet pazarlamasına 1.8 milyar dolar harcadı. Bu bir önceki yıla göre% 41’lik bir artış! RBC Capital Markets analistlerinden Mark Mahaney, bunun% 90’ının Google’a gittiğini tahmin ediyor. (Bunu perspektife koymak için, AdWords bütçesinde yıllık 250 ABD doları / aylık bir artışa dayanan büyük Foça otel portföyleriyle çalıştım.)

Şimdilik, Expedia Pepsi’den Priceline Coca’ya benziyor. Tüm ABD merkezli başarısız düşmanlarını sefaletinden kurtarıyor ve umutsuzca güçlü Priceline’a yaklaşıyor. Bu devler savaştıkça, marka ve bağımsız otel sadece ne olduğunu görmeyi bekliyor. Kendi doğrudan gelirlerini ve dağıtımlarını yapmaktan asla sorumlu değildirler, böylece kim kazanırsa o kişinin merhametinde olur. Pazarlama departmanları “bin yıllık gezgin” gibi sesli mesajlara yöneliyor, otel haber medyasında dolaşan “sosyal medya başarısı” makalelerini paylaşıyor ve daha az para için bir internet ajansından diğerlerini tekrarlıyor. Bu faaliyetler pazar payları veya gelirleri oluşturmak için fazla bir şey yapmadığından, artık çok sınırlı seçeneklere sahipler.

Öyleyse Coke veya Pepsi senin distribütörün mü? ABD restoranlarında olduğu gibi, cevap “Hayır, ikimize de hizmet etmiyoruz”.

Sonuç
2003 yılının Aralık ayında Hotels.com’un Foça Otel ziyaret ettim.
Bunun yavaş olduğunu söylüyorum ama buraya bir kez daha gidiyorum. Çevrimiçi dağıtımlarını kontrol etmeden ve gerçek bir inovasyona dalmadan, otellerin kar etmesini zorlaştıracağız. Trend belirleme, ajans işe alma ve iş arama ve diğer hi-jinx’ler yerine, kendi dijital varlıklarınızı ve doğrudan gelirinizi oluşturmaya ve inşa etmeye odaklanmalısınız.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here