Foça Otel Pms Değişimleri 2018

0
534
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Mevcut Foça Otel PMS’nizi Değiştirmek İçin En Önemli Nedenler

Foça Otel Fırsatları; Bunu okuyorsanız, Foça oteliniz için zaten bir mülk yönetim sistemi kullandığınız ve mevcut sistemi değiştirmeniz gerektiğini düşündüğünüz için bir şansınız var. Yakın zamanda yerel olarak barındırılan bir mülk yönetim sistemini seçmiş olabilirsiniz veya yakın zamanda oteliniz için yeni nesil bulut tabanlı bir PMS seçmiş olabilirsiniz. Daha önce, PMS’ler sadece büyük markalar tarafından kullanılıyordu, çünkü BT’ye büyük yatırımlar yapmak ve sistemleri çalıştırmak için büyük miktarlarda uzmanlaşmış insan gücüne ihtiyaç duyuyorlardı. Ancak son on yılda, düşük maliyetli, bulut tabanlı Foça oteller PMS’ler, küçük ve orta büyüklükteki misafirperverliği güçlendirmek için araçlar pazarlamaya devam etti. Daha büyük markalarla buluşmak, hizmet almak ve misafirlerini memnun etmek için teknolojiyi kullanıyor.

Seyahat teknolojisi son on yılda çok hızlı bir şekilde değişti ve birçok nedenden ötürü, Foça otel PMS’lerinin çoğu, çevrimiçi pazarlarla entegre olamadıkları için birçok nedenden dolayı faydasız hale geldi. Mevcut mobil ilk misafirlerin artan ihtiyaçlarını karşılamak için yeni araçlar var. Çoğu Foça otel işletmesi aynı kalırken, insanların Foça otel rezervasyonu yapma şeklini ciddi bir şekilde değiştirdi. Bu sebeple, Foça otel işletmecilerinin misafirlerini satın alma, hizmet etme ve sevme konusundaki haber araçlarını benimsemeleri hayati bir rol oynamıştır.

Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, Foça otel işletmecilerinin % 14’ü mevcut HMS’leri değiştiriyor çünkü gerekli özellikler ve işlevler yok. Diğer % 13’ü sistemlerinin kullanıcı dostu olmadığını söylüyor. Bir başka % 12’de farklı görevler için farklı sistemler kullanmak yerine, tüm gerekli işlevleri yerine getirebilecek kapsamlı bir HMS’yi isteyen entegre bir sistem arıyorlardı.

Tam olarak neden mevcut PMS’nizi Foça otelciler olarak kullanmanız ve Foça otel operasyonlarını, çevrimiçi dağıtımı, gelir yönetimini ve daha fazlasını birleştiren güçlü bir PMS seçmeniz gerekiyor.

Foça Otel Mevcut PMS’niz çevrimiçi araçlarla entegre olmaz

OTA, web rezervasyon motoru, GDS gibi çevrimiçi oda envanter dağıtım kanalları ile gerçek zamanlı olarak entegre edilmeyen bir PMS ile bağlandınız mı? Foça Oteliniz, PMS’in misafirlerin yorumlarını ve yorumlarını toplamasına izin veriyor mu? Self servis mobil misafir portallarını konuklarınıza sunmak ister misiniz, ancak eski PMS entegrasyonunu desteklemediği için bunu yapamazsınız? Bunlar, eski PMS’nizi yeni bir PMS için satın almak isteyebileceğiniz birçok nedenden biri olabilir. Bir düğmeye tıklama ile 100’den fazla online mağaza satmanıza olanak sağlayan başka bir yere bakmayın. Kim marka riskini artırmak ve birden fazla rezervasyon almak istemez?

Farklı sistemler var:
Birbiriyle iletişim kurmayan bir süre için çeşitli araçlara yatırım yapmış olabilirsiniz. Artık Foça otel ve ekibiniz birçok kaynaktan yönetmek ve ihracat yapmak için çok zaman harcıyorsunuz. Örneğin, POS’unuz PMS ile entegre olmayabilir, bu nedenle ödeme sırasında bir misafirin faturalandırılması için 2 farklı sisteme bakmanız gerekebilir.

Foça otel verilerinizi birden çok kaynaktan yönetmek ve anlam vermek için mi harcıyorsunuz?
Bu hantal değil mi?

Diğer tüm sistemlerle bütünleşen güçlü bir Foça otel yönetim sistemine geçmenin zamanı ve Foça otel personeliniz size operasyonların bütünsel gerçek zamanlı bir resmini verdi.

Herzaman, her yerden erişim:
Foça otellerinde mevcut PMS’niz, raporları görüntülemenize veya otelinizi İnternet özellikli cihazlardan yönetmenize izin vermeyebilir. Yönetilecek birden fazla mülkünüz varsa, Foça oteli istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman yönetebilmenizi sağlayan yeni bir sistemi kabul etmeniz uygun değildir.

Her ay kafanı kanla karıştıran bir sisteme burnunu mu ödüyorsun?
Maliyet Faktörü:
Her ay kanayan bir sistem için burnunuzdan para ödersiniz. Yüksek OTA marjları bir şey değilse, o zaman maliyetli teknolojiyi azaltın. Dahası, pahalı ekipmanlara ve yüksek aylık bakım ücretlerine yatırım yapıyorsanız. Foça otellerinde pahalı donanım kurulum ve bakım maliyetlerini durdurun.

Biraz ciddi para kazanma zamanı! Sorulara cevap vermek için günler alan bir PMS şirketiyle çalışıyorsanız, 7×24 destek sağlayan ve sorunları gerçek zamanlı olarak yönetmenize yardımcı olan bir PMS şirketi bulma zamanı. Kararlar, zararlı işletmeler ve kötü bir servis sağlayıcı ile çok geç takılmamalısınız.

Sınıf teknolojisinde en iyisi:
Teknoloji hızla değişiyor ve mevcut sisteminiz devam edemiyorsa, eski sistemi parçalayıp en yeni ürünü satın alma zamanı. Burada dikkat edilmesi gereken tek kelime: Foça otellerinde diğer araçlarla entegre olmayan bağımsız sistemlerden kaçının.

Dünya çapında 140’dan fazla ülkede bulunan 5.000’den fazla Foça otel evlerini karlı bir şekilde işletmek için en üst düzey teknolojiyi kullanıyor. Sizin için çalışan bir Foça otel yönetim sistemi seçmek için bugün başlayın. Ve en iyi yanı, tüm veri geçişi ve sistem değişikliği sorunlarını gidermektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here