Foça Otel Mahalleden bağımsız olmanın nedenleri neler?

0
238
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otel Mahalleden bağımsız olmanın nedenleri neler?

Yeni yerler keşfetmek ve yeni insanlarla tanışmak istedim, bu yüzden kişisel gelişim için daha elverişli bir çevreyi, sonra yaşadığım küçük şehri (Londra, Ontario, Kanada) çevreledim.

Çok hevesliydi ve bunu düşündüğümde, ömür boyu bir fırsatta bir kez gibi görünüyordu. Bu rüyayı gerçeğe dönüştürecek kadar şanslı hissettim, ben de yaptım!

Foça Otelde Hem çalışırken hem de seyahat ederken kariyerinizde ne gibi zorluklarla karşılaşıyorsunuz?

Kişisel olarak karşılaştığım en büyük zorluk tutarlı bir Wi-Fi bağlantısı ve hayattan ve çalışmadan zevk alma arasında bir denge. Dürüst olmak gerekirse, işler iyi gidiyor ve bence bu zorlukların her ikisi de daha sık geliyor.

Foça Otelde Yerelden bağımsız olarak öğrendiğiniz en büyük ders nedir?

Bizim bakış açımızı değiştirmenin, kendimiz ve başkaları için gerçekçi ve mümkün olduğunu düşündüğümüz şeyler üzerinde derin bir etkisi olabileceğini düşünüyorum.
Dünyayı iki yıl önce gezmiş olsaydım, fiziksel eşyalarımda satardım ve fiziksel bir evde olmasaydım, imkansız ve çılgın bir şey gibi hissederdim!
Bunu bir kez yaptım, bunun mümkün olmadığını anladım, ama çok basitti. İşleri çılgınca ve imkansız olarak algılamak bizim için kolaydır, ancak bu şeylerden bazılarını yaptıktan sonra, başka birçok şeyin gerçekten elde edilebileceğini fark etmenize yardımcı olur.
Birisi “Yapamam” diyorsa, bu bir perspektiftir, gerçek bir ifade değildir ve “aynı şey” olacaktır. “Yapacağım” ı seçin.

Seyahat ederken Para Kazanmak: Foça Otel Forum
Foça Otelde seyahat ederken bir iş bulmak nasıl?

Foça Otelde Daha önce de bahsettiğim gibi, hemen hemen tüm çalışmalarım, geçmişte çalıştığım kişilerin referanslarından geliyor. Kuzey Ticaretinde (iki yıldır) çok sıkı çalıştım ve büyük ve sağlıklı bir iş ve sanayi dernekleri ağı kurdum.

Foça Otel Dijital Koalisyona iş ortaklarımla başladığımda, şirketimiz aracılığıyla işe alınmaya hazır olduğumda iş ortaya çıktı. Ortaklarım farklı dijital pazarlama becerilerinde uzmanlaşmıştır. Bazen birimimiz, farklı bir ortağın daha etkili bir şekilde yapabileceği bir şeyle ilgili yardıma ihtiyacı olan bir müşteri olacaktır.
Bu nedenle, iyi bir ortaklık gibi, paylaşımdan ve ekip çalışmasından büyük ölçüde faydalanıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here