Foça Otel Endüstrisinin Benimsemesi Gereken Seyahat Trendleri 2018

0
238
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otel Endüstrisinin Benimsemesi Gereken Seyahat Trendleri

Foça Otelleri Dünya turizm endüstrisinde yaşanan son olaylardan bahsederken, bin yıllık seyahat trendleri piyasayı büyük bir hile ile ele geçirdi; Seyahat ve Foça otel konaklama endüstrisi için sonsuz fırsatlar yaratıyor.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Sanal bir dünyanın daha gerçek olduğu bir çağda, kelimeler ağızdan ağza daha çok takdir edilir, sosyal medya katılımı çaydaki dedikodudan daha önemlidir; Aynı şekilde bin yıllık bir Foça otel konaklama endüstrisi için en büyük cazibe merkezlerinden biridir. Bebek bombalarının ve X bloklarının sinirlerini, aşklarını ve sevmediklerini algılamak; Konaklama rezervasyonu söz konusu olduğunda, Foça otel endüstrisinin bin yıllık seyahat eğilimlerine ve sıcak taleplere odaklanma zamanı.

Milenyum ömür boyu atölyeler, çılgın alışverişçiler ve deneyimli parti müdavimleri olacak. Macera ve kazançlar için seyahatler. Onlara seyahat etme ve ödeme özgürlüğü veren işverenler ile çalışıyor gibi görünüyorlar.

Ücretli çalışma süresinin yaklaşık % 74’ünde istihdam edilen çalışanlar, yolculuk sırasında Bebek Boomer’larının % 56’sına kıyasla iş bulmayı beklemektedir.

Binlerce yıllık yolculuk, heyecan verici deneyimlerle dolu yerlere seyahat ediyor. Yemek yemeyi severler, yeni yemeklerin tadına bakabilirler ve içerideki gizli maceracının kilidini açabilirler. Kısacası rahat seyahat etmeyi tercih ediyorlar. Yanlışlıkla, Foça otel endüstrisinin bir çorapları gizlemesi ve binyıl seyahat trendlerini araştırması ve bunları spesifikasyonlarına göre uyarlaması gerekiyor.

Yani, sadece bu yönde size yardımcı olmak için, Foça otellerinde kolayca kucaklayabileceğiniz birkaç trend listeledik.

Evlat edinmeniz gereken en büyük seyahat trendi

İşte benimsenmesi gereken en iyi seyahat trendi:
Foça otelleri Sosyal Medyada son derece aktif
En kolay ve en etkili bin yıllık seyahat trendlerinden biri sosyal medya katılımıdır. Misafirperverlik sektöründe iseniz ve henüz Foça otellerinde bir sosyal medya profili oluşturmadıysanız, o zaman zamanı. Canlı akış, sosyal medya platformlarında kesinlikle modaya uygun çekler yapacaktır.

Instagram örneğini alın. Millennials mükemmel bir otel odası anlaşması yapar. Ve bunu Instagram’a koymadan göstermenin daha iyi bir yolu?
Binlerce yıldır sosyal medya sayfanızdan sizinle etkileşim kurma olanağına sahip olacaksınız. Sizinle rezervasyon yapmayı planladığınızda kişisel bir dokunuş sağlar. Bu noktada onlarla etkileşim kurmak, şehrinizi tekrar ziyaret etmek istediğinizde size hatırlatır ve onlarla kalıcı bir ilişki kuracaktır.

Sadakat programlarına kayıt olmayı tercih ediyorlar
Şimdi, aynı türden teklifleri binlerce yıldır teklif etmek günler. Bu bin yıllıklar, cazip paketler, üyelikler ve anlaşmalar arıyorlar.

Binlerce yıl içinde yüzde 50’den fazlası bir sadakat planına katıldı, çünkü kayıtlar kolaydı.

Doğru fiyaza doğru paketi sunarak; Bir sadakat planına kolayca katılabilmeleri için onlara uzun bir yol kat edebilirler. Çalıştığınız daha iyi sadakat programları, misafirlerin binlerce yıl boyunca daha fazla şansı.

Millennials kolayca erişilebilir olmanızı istiyor
Genellikle, Gen Y oldukça sıcak başlı ve kısa huylu, hizmet söz konusu olduğunda az ya da hiç sabırsızlıkla. İhtiyaç duyduklarında, rezervasyon sırasında, check-in sırasında ya da başka bir şeyde onlara ulaşabilmenizi isterler.

Binlerce yıl akıllı telefonlara gitmeyi tercih ederken, oteliniz için bir mobil uygulama olması gelgitin dönüşüne neden olabilir. Foça otellerinde bunu yaparak, binlerce yılın sizin için kolayca erişilebilir olmasını değil, aynı zamanda birkaç tıklamayla rezervasyon yapabilmenizi de sağlarsınız. Bu onların deneyimini daha iyi hale getirir.

Aynı hatlarda Foça otel, binlerce yıldır doğrudan rezervasyon yapabileceğiniz web sitenize entegre edilmiş hassas bir rezervasyon motoru alabilir.

Çevrimiçi incelemeleriniz onlar için çok önemlidir
Peki, sözlü tavsiye bir şeydir. Ancak, Foça otellerinde online yorumlar kesinlikle farklı ve bin yıllık seyahat trendlerinden biri olarak önemli bir yere sahip. Yaptıkları şey, yorumlarını olabildiğince çok platformda kontrol etmek ve iyi bir yerde kaldıklarından emin olmak.

Bin yıllıkların % 82’si online seyahat incelemelerinin önemli olduğunu düşünüyor.

Foça otellerinde yorumlar gerçekçi ve parmaklarınızın ucunda kullanılabilir. Demek istediğim, bu günlerde pozitif bir online Foça otel itibarı sürdürmek çok önemli. Değerlendirmeleriniz, bina Foça otelinizi seçmek gibi, daha iyi ve daha nettir.

Dijital ödeme yapmayı tercih ediyorlar
Hantal cüzdanlar genç gezginler için değildir. Daha az para kazanıyor ve kredi kartı ödemelerinden, net bankadan, e-cüzdandan ve çevrimiçi ödemeden daha fazla para kazanıyorlar.

Binlerce yıllık % 84’ü, alışveriş yapmak için kredi kartı veya banka kartı kullanır.

Foça otellerinde dijitalleşme dalgası binlerce yıldır oybirliğiyle kabul edildi çünkü güvenli, rahat ve takip edilmesi kolay. Sadece dijital ödemelerinizi, bulunduğunuz yerdeki Gen ödemelerini kabul etmek için ödeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here