Foça Otel Endüstrisinde Satışları Artırmak İçin İpuçları 2018

0
245
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otel Endüstrisinde Satışları Artırmak İçin İpuçları

Ekonomi yeniden toparlanmaya devam ederken, konaklama endüstrisi uzun vadeli büyüme işaretleri gösterdi. Aslında, Çalışma İstatistikleri Bürosu, son birkaç yılda sürekli işe alım kazanımlarını belgeledi.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Bu belgelenen artış, sektördeki sürekli büyümenin bir göstergesidir. Açıkçası, Foça otel yöneticilerinin güçlü büyüme oranları göz önüne alındığında gelecek hakkında umutlu hissetmeleri için bir sebep var. Ancak, sadece bu muhteşem otel gerçekten fayda sağlayacaktır. Bu, yöneticilerin uygulamalarına dikkatlice bakmaları ve gelir akışlarını iyileştirmek için çok çaba sarf etmelerinin önemli olduğu anlamına gelir. Bunu yapmak için, bu uygulamalar daha fazla oda doldurabildiği ve dönüşümleri artırabileceği için, dikkatli satış ve satışlar çok önemlidir.

Bu işlemi başlatmak için aşağıdaki ipuçlarını dikkate alın:
Foça otelleri olarak çağrı merkezlerinden yararlanın.
İyi yöneticiler delegasyonun önemini bilirler. Personelin mekanlarda farklı şeyler yapması için bir sebep vardır. Ev işçilerinin resepsiyona gitmesi istenmez. Resepsiyonistlerin umurunda değiller. Bunun nedeni, bu bireylerin belirli görevleri için eğitilmeleri gerektiğidir. Bu eğitimin dışında çalışmalarını istemek, zaman ve kaynak kaybı olacaktır.

Bu prensip açıktır ve birçok Foça otel satış ve satış eğitimli satış görevlilerine yol açmamaktadır. Personel, rezervasyon alabilse de resepsiyonda up-selling için tam donanımlı değildir. Bu nedenle çağrı merkezlerini kullanmak akıllıcadır. Çağrı merkezleri, her soruşturmaya standart bir cevap vererek, rezervasyonlara çağrı alır. Çağrı merkezleri ayrıca yoğun satış eğitimi sağlar ve çalışanlara daha iyi ulaşmaları için çalışanlara stratejik bilgi sağlar. Bu amaçla özel bir kadroya sahip olmak, tüm başarıları başarı potansiyelini en üst düzeye çıkararak kolaylaştırılmaktadır.

Foça otellerinde satış koordinasyonu
Birçok Foça otelin günlük personel toplantısı olmasına rağmen, ülke genelinde çalıştıkları için satış temsilcileri ile toplantılar düzenlemek zor olabilir. Bununla birlikte, bu aralık, haftalık konferans görüşmelerinin gelir yönetimi stratejilerini denetlemek için özellikle önemlidir.

Bu toplantılar, kurulu bir gündemle dikkatlice düzenlenmelidir. Satış görevlilerinin günün kopyalarını almaları ve toplantıda neler beklemeleri gerektiğini bilmek en iyisidir. Bu şekilde, toplantılar her hafta kullanılabilir sonuçlar üreterek akıcı ve etkili olacak.

Konular, dönüşümleri artırmak, satışları artırmak ve daha pek çok şey için yeni yollar planlamayı içermelidir. Bu toplantılar, mevcut koşullar altında pazara ulaşmak için piyasa ve beyin fırtınası yöntemlerini daha iyi anlamayı hedeflemelidir.

Foça otellerinde müşteri hizmetlerini hatırlayın.
Müşteri hizmetleri, başarının önemli bir parçasıdır. Foça otel konuklarının resepsiyonist, temizlik personeli veya mutfak personeli ile iletişime geçme olasılığı daha yüksektir. Bu etkileşimlerin kalitesi genellikle bir müşterinin genel deneyimi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, bu personelin genel gelir planına dahil edildiğini hatırlamak önemlidir.

Bu personel kendilerini foça otel temsilcileri olarak düşünmek için eğitilmelidir. Her eylemi, dönüşümü ve markayı bir reklam aracı olarak düşünün. Bu, Foça otel personelinin daha üretken ve özellikle saygılı olmasını teşvik edebilir çünkü her küçük etkileşim potansiyel olarak artan trafik ve daha yüksek karlara yol açabilir.

Dahası, bu personel üyeleri misafir geri bildirimlerini almak için iyi bir konumdadır. Bu geri bildirimler, teknikleri değiştirmek ve satışları en üst düzeye çıkarmak için her zaman satış ekibine iletilmelidir.

Foça otellerinde gerçekçi ol.
Bir karar vermek için, tüm işlerin geleceğe bakması gerekiyor. Bu tahmin, personel atamaları, yeni işe alımlar ve daha fazlasını belirlemede önemlidir. Geleceğin aşırı iyimser bir tablosunu çizmek cazip gelebilir. Sonunda, başarı için güçlü hedef belirleme genellikle gereklidir. Ancak, tahmin uzun vadeli hedef belirleme ile karıştırılmamalıdır. Aşırı harcamaları önlemek ve atık yaratmak için tahminler gerçekçi olmalıdır.

Uçucu ekonomik ortamlarda, gerçekçi tahminler özellikle zor olabilir, çünkü ılık sayılar bir problem olabilir. Bununla birlikte, doğru sayıların kullanılması, tüm kaynakların doğru şekilde kullanılmasını sağlamanın tek yoludur. Aşırı iyimser bir tahmin, yanlış yönlendirilmiş personel ve fonlara yol açacaktır. Foça otellerinde kısa vadeli istikrar için gerçekçi tahmin, kaynakların doğru şekilde kullanılmasını sağlayabilir.

Tahmin, oldukça değişken ve kesin bir bilim değildir. İyi bir tahminde bulunmaya katkıda bulunan birçok faktör vardır, ancak tahminlerin prosedürleri dikte ettiğinden emin olmak her zaman önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here