Foça Otel E-posta Pazarlama Kampanyası – Foça Otel Bültenleri İpuçları ve Yaratılış 2018

0
286
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Foça Otel E-posta Pazarlama Kampanyası – Foça Otel Bültenleri İpuçları ve Yaratılış

Foça Otellerinde E-posta Pazarlama Kampanyasının İyileştirilmesi ile Foça Otel yönetim şirketlerinin kapsamlı sorumlulukları var. Günlük operasyonlar yürütmeli, finansal olarak sorumlu olmalı ve etkili bir pazarlama stratejisine sahip olmalıdırlar. Günümüzün son derece rekabetçi konaklama endüstrisinde, baskı reklamları veya televizyon reklamları gibi tek bir varlığa odaklanmak yeterli değildir. Toplam reklam bütçeniz sınırlı olsa da, bir kısmı etkili bir e-posta pazarlama kampanyası oluşturmaya adanmış olmalıdır.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Foça otellerinde e-posta dahil olmak üzere herhangi bir doğrudan posta kampanyasının en önemli öğelerin iyi bir ilk izlenim yaratmak ve alıcıyı kişisel olarak hedeflemektir. Çalışma, bu iki ilkeyi takip etmeyen e-postaların göz ardı edilmesinin ya da hızla atılmasının daha olası olduğunu göstermiştir.

Foça otellerinde e-posta pazarlaması, bir arkadaşınıza veya iş ortağına gönderebileceğiniz normal bir e-postayla aynı değildir. Düzgün tasarlandığında, amaçlanan hedefin merakını artıracak ve elektronik postanızı açma olasılığını artıracaktır. İyi bir e-posta tasarımı, özellikle Foça otel ve konaklama endüstrisi ile ilgilidir. Bazı tropik ada resimleri eklenir ve özel bir odanın fiyatı bir alıcının ilgisini çekmek için bağlayıcıdır.

Şu anda, çevrimiçi pazarlamacılar açık oranları, hemen çıkma oranlarını ve e-posta reklamlarının etkinliğini ölçmek için oranları tıklıyor. Açık oranlar, gerçekte tıklanmış ve açılan toplam okuyuculara gönderilen toplam e-postaların yüzdesidir (okunur mu?). Hemen çıkma oranları hiçbir zaman açılmayan veya bazı teknik nedenlerle teslim edilemeyen fiyatlardır. Tıklama oranları, postayı açan kişilerin yüzdesini temsil eder ve ardından bu e-postada en az bir bağlantıyı tıklar.

Hemen çıkma oranları ve tıklama oranları sahip olmak için yararlı bilgilerdir, ancak metrik gerçekten çok önemlidir. Açık oranınızı artırmak için atabileceğiniz birkaç adım var.

Foça Otellerinde Konu Hattına dikkat edin. Bu, kullanıcıların posta kutularını kontrol ettiğinde gördükleri kısa mesaj dizesidir. Konu satırı çok çekici olmalı. Kısa tutun – en iyi 5 ila 8 kelime arasında çalışır. Spam’in genel kelimeler içermediğinden emin olun. “Serbest” ve “şimdi harekete geç” ten kaçının, tüm büyük harfleri kullanmaktan kaçının ve çok fazla ünlem işareti veya periyodu kullanmaktan kaçının.

Çoğu insan bir yabancıdan bir e-posta açmak için çok tereddütlü. Her zaman aynı “Gönderen Adı” nı kullanın, böylece alıcı posta kaynağına aşina olacaktır. Şirket isimleri kişisel isimlerden daha güvenilirdir.

Mümkünse, e-postayı alıcının adını kullanarak kişiselleştirin. Büyük bir posta listeniz varsa, bunu farklı kategorilere ayırarak kişiselleştirin. Güzel kokular ya da bir erkeğe sattığınız kadın ayakkabısı hakkında mesaj göndermek istemezsiniz.

Foça otellerinde bir e-posta gönderdiğinizde, aldığınız açıklıkların sayısında gerçek bir fark yaratabilirsiniz. Postalarınızı veya haftanın belirli günlerini açmak için en uygun zamanı bulmak her zaman kolay değildir. Bu konuya yaklaşmanın en iyi yolu deneyimdir.

Foça otellerinde günün farklı saatlerinde veya haftanın farklı günlerinde birden fazla posta gönderebilir ve açık ücreti görüntüleyebilirsiniz. Tekrar ederek, e-postalarınızın Cuma akşamı, Cumartesi öğleden sonra veya Pazartesi sabahı erken saatlerde daha etkili olup olmayacağını öğrenebilirsiniz.

Foça otellerinde bültenlerinizi oluşturmak ve göndermek için “Sabit İletişim” kullanmanızı öneririz …

Çevrimiçi Foça otel pazarlama stratejisi ile ilgili daha fazla ipucu ve bilgi için göz atmaktan çekinmeyin ve daha fazla ayrıntı için pazarlama ekipleri ile de iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here