Email Neden E-posta Pazarlama Foça Oteliniz için Önemlidir 2018

0
225
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Email Neden E-posta Pazarlama Foça Oteliniz için Önemlidir

Foça Otel Sosyal medyadan üç kat daha fazla harcanan her 1 sterlin için, dönüşümlü bir £ 30 e-posta pazarlaması oluşturmak, hangi sektörde en yüksek yatırım getirisi sağlayan sektördür. Bu nedenle, kendinize şunu sormalısınız: Foça Oteliniz büyük harflerle başlar. Bu uygun fiyatlı ve bakımı kolay bir pazarlama kanalı mıdır?

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

Değilse, gerçekten gerekir. E-posta pazarlamasının gelirinizi artırırken, markanızı büyütürken ve müşteri sadakatini teşvik ederken konuk deneyiminizi geliştirebilmesinin üç yoluna daha yakından bakın.

Foça Otel Misafir ilişkilendirmesini ayarla
Foça Otelde E-posta pazarlaması, konuk hizmetlerinizi kişiselleştirmek ve bireysel pazarlama kampanyaları aracılığıyla markanızı genişletmek için benzersiz bir fırsat sunar.
Etkili Foça otel e-posta pazarlama, bir misafir rezerv sonra dakika sonra başlar ve sonra kaldıktan sonra onlarla ilişkilerini geliştirir. Foça Otelde Konuklarınıza yakınlaşma şansınız var, bu da olumlu yorumlar ve müşterileri tekrarlamak anlamına geliyor.

Foça Otele Gelmeden önce e-postalara bakalım. Konukların zaten e-posta sisteminizden veya üzerinde çalıştığınız OTA’dan bir rezervasyon onayı göndermeleri muhtemeldir. Ama senden gelmeden önce senden duydukları tek zaman bu mu?
Foça Otelde Bir misafir kitabının ne zaman geldiği ve ne zaman geldiği arasındaki süre genel konuk deneyimi açısından kritik öneme sahiptir. Bu arada, onaylanmış misafirlere davet edici ve yararlı bir e-posta göndermeniz gerekir.
Onları almayı dört gözle beklediklerini, rezervasyon detaylarını hatırlattıklarını ve otelinizle ilgili önemli bilgilerden haberdar etmelerini söyleyin. Bu e-posta, konuk deneyiminizi harika bir başlangıç ??yapacaktır.

Varış öncesi e-postalar başka bir fırsat da sunar: Gelirinizi arttırmak ve çapraz satışları arttırmak.

Foça Otel’in ödüllü otel müdürü, bu amaçla e-posta pazarlamasını kullanarak mükemmel sonuçlar elde etti: “Ön kapı e-postasının, dürtü alımını teşvik ettiği gösterildiğinden çapraz satış yapmak için en iyi zaman olduğunu gördük.
Yemek rezervasyonları, varış saatleri vb. Gibi değerli bilgiler sağlamanın yanı sıra ”

Foça Otel Ticari markanızın çevrimiçi varlığını genişletin
Muhtemelen Foça oteliniz için çeşitli sosyal medya hesaplarını oluşturdunuz. Çevrimiçi görüntüleyenlerinizi nasıl büyütebileceğinizi merak ediyor musunuz? Cevabınız elbette e-posta pazarlamacılığıdır.
gönderdiğiniz her e-posta, sosyal medya kanallarınızı tanıtmak ve onları etkileşime teşvik etmek için bir fırsattır.

Varıştan önce e-posta ile başlayabilirsiniz. Foça Otelinizden özel bir teklifle, sizi takip etmelerini ve Facebook’ta “Beğen” yapmasını isteyin.
İnternet’teki kitlenizi büyütmek için e-posta pazarlamacılığını kullanmanın basit ve uygun maliyetli bir yoludur. Sosyal medyanız artık sadece bu kişi ve takipçileriyle değil, aynı zamanda kalışınızı dört gözle beklemek için bir sebep daha veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here