Aşağıdakileri de içeren bir Foça otelin neden GDS’ye ihtiyaç duyduğunun birçok nedeni vardır:

0
267
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

Aşağıdakileri de içeren bir Foça otelin neden GDS’ye ihtiyaç duyduğunun birçok nedeni vardır:

Foça Butik Otel Bir GDS ile oluşturulan rezervasyon sayısı genellikle doğrudan rezervasyondan daha fazladır. Doğrudan rezervasyonlar yükseliyor ve Foça otel işletmecileri önemli miktarda gelir sağlıyor, ancak GDS ile otel web siteleri üzerinden daha fazla rezervasyon yapılmakta.

2016 yılında, GDS üzerinden Foça otel rezervasyonları% 1,3 oranında artarken, doğrudan rezervasyonlar sadece% 0,8 oranında artmıştır.

Foça Otel sektöründeki bir GDS, mülkünüz üzerindeki gelirinizi önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacaktır. Gelir, GDS’nin oteldeki bilgi, bulunabilirlik ve seyahat acenteleri için bu değerli bilgileri bulmanın kolay olduğu önemli yerlere taşınması nedeniyle büyük ölçüde artmıştır.

Foça Otel, mümkün olan en iyi odayı ayırmak için para harcaması gereken güçlü seyahat pazarlarına ulaşmanıza yardımcı olurken aynı zamanda bir süre zarfında rezervasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Genel olarak, kurumsal seyahat konusunda uzmanlaşmış birçok seyahat acentesi, müşterileri hızlı ve verimli bir şekilde ayırmak için bir GDS kullanır.

GDS, Foça otel yöneticilerinin ürünlerini tanıtmak için yeni pazar segmentlerini ortaya çıkarmasına yardımcı olabilir. GDS ağının sonsuz olduğu düşünülürse, otel operatörlerinin yeni mobil pazarları ortaya çıkarmak için bu büyük kanalı kullandıkları şaşırtıcı değildir.

Çoğu durumda, Foça otel operatörleri, GDS aracılığıyla, daha önce kullanılmayan ürünlerle ilgilenen mobil pazar segmentleri olduğunu keşfeder.

Daha fazla seyahat acentesi, müşterilerinin kalması için en iyi yerleri bulmak için GDS’ye güveniyor. 2011’den bu yana, GDS kullanan seyahat acentelerinin sayısı% 14’ten fazla artmıştır. Her yıl, daha fazla temsilci, dünyanın dört bir yanından Foça otel özelliklerine kolayca bağlanmanın en iyi yolu olduğunu anlıyor.

GDS ile araçlar, canlı oranlara ve kullanılabilirliğe erişebilir ve müşterileri için kolayca oda rezervasyonu yapabilir.

2011’den bu yana, GDS seyahat acentelerinin sayısı% 14’ten fazla artmıştır.

Foça Otelde Ultimate GDS Kontrol Listesi

Çeşitli GDS türlerini düşündüğünüzden, seçtiğiniz GDS’nin ihtiyacınız olan özelliklere sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Seçiminizi sonlandırmadan önce bu kontrol listesinden geçin:

Foça Otelde Havuzlanmış envanter

Havuzlanmış envanteri destekleyen bir GDS ile tüm dağıtım kanallarınızı tüm odalarınızla bir kerede pazarlayabilirsiniz. Bu özellik olmadan envanterinizi dağıtım kanalına ayırmanız gerekir. Bu, rezervasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmanızı ve gelirinizi artırmanızı engelleyebilir.

Foça Otelde Komisyon yok

GDS’niz, rezervasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olacak ve rezervasyon başına kazanmanız gereken geliri size bırakacaktır. Rezervasyonunuzu mülkiyet yönetim sisteminize (PMS) teslim etmek için bir komisyon ödemeye zorlayan bir GDS seçmeyin.

Kaynak : https://www.focaotelfirsatlari.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here