2018’de Foça Otel Mülkiyeti Yönetim Sistemi Nasıl Seçilir

0
221
Foça Otel Fırsatları
Foça Otel Fırsatları

2018’de Foça Otel Mülkiyeti Yönetim Sistemi Nasıl Seçilir

Foça Otelleri hakkında Son yazımızda, bir Mülk Yönetimi Sistemi (PMS) arayan otelciler için en önemli ipuçlarını listeledik. Şimdi, PMS’niz için mülkünüzü verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak en önemli özelliklerden bazılarına bakacağız.

Detaylar : https://www.focaotelfirsatlari.com

İletişim anahtardır

Hepimiz yukarıdaki ifadeyi biliyoruz, ama asla konaklama endüstrisinden daha fazla değil. Bir otel konuğu hem personel hem de personel ile iletişim kurabilmelidir. Bir yönetici veya yönetici mülk yönetim sistemini güncellediğinde, bilgilerin ilgili birimlere başarılı bir şekilde dağıtılması hayati önem taşır.

Yönetim için istatistiklerden ve tahminlerden daha önemli bir şey yoktur, bu yüzden sistem bilgilerinin yararlı, kolay sıralanması ve çıkarılması kolay olduğundan emin olun.

Raporlar için aynı şey söylenebilir; kritik bilgileri sistemden çekmek için önceden oluşturulmuş ve özelleştirilmiş raporları çalıştırma becerisine bakın. Sadece PDF’ye değil, farklı biçimlere aktardığınızdan emin olun. Bu, önceki ve sonraki rehinelerin verilerini analiz etmenize ve daha iyi bir iş kurmanıza yardımcı olur.

Görüntüler ve Ekran

Belli görünebilir, ancak yazılımın arayüzünden memnun olduğunuzdan emin olmanız önemlidir. Başka bir deyişle, personelin yazılımla doğal ve sezgisel olarak etkileşime girmesine olanak tanıyacak kullanıcı dostu bir deneyim sağlamak için ona ihtiyacınız var. Tek bir adam gösterisi yapmıyorsanız, bazı kullanıcıların diğerlerinden daha fazla teknik okuryazarı olacağını ve herkes için eşit şekilde çalışacak bir sisteme ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Görsellerle ilgili olarak, öncelikle en gerekli işlevleri çalıştırın. Rezervasyonlarınızın nasıl görüneceğini, check-in ve check-out işlemlerini görün. Basit ama işlevsel mi? Bu örnekte, en iyi araç, tüm bilgileri bir köşede gösteren bir oda planlayıcısı olacaktır. Sayısız fantezi özelliklerinden faydalanmak kolay olsa da, öncelikle sistemin genel prosedürler için mükemmel çözümler sağladığından emin olun. Tüm ek tezahüratları ve düdüğü kullanmamanız muhtemeldir ve nihayetinde asıl amacınız mülkünüzü daha verimli bir şekilde yürütmektir.

Bunu gerçekleştirmeye yardımcı olacak diğer şeyler, konuk bilgilerini saklamak ve geri gelen konukları takip etmektir. Ayrıca özel teklifler, ek ücretler veya satış odaları için ekstralar eklemek ve paketlemek için esnekliğe ihtiyacınız olacaktır. Günlük işleri yönetmek için bir temizlik özelliği gereklidir ve oda durum raporlarını kontrol etmek için akıllı telefonlarda ve tabletlerde erişilebilir olmalıdır. Bu bilgilerin güncel olduğundan emin olmak için, canlı olarak güncellenmeli ve temizlik personeli için yeterli bilgi sağlanmalıdır. Konuk bilgileri de kolayca ve hızlı bir şekilde alınmalıdır. Oda tipi ekipmanı, oda tipini veya aşırı doldurulmuş sistemi değiştirdiyseniz, sizi uyarmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here